Луценко назвав першочергові завдання новообраних депутатів опозиції
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що відкрити дорогу договору про асоціацію з ЄС може амністія екс-прем’єра Юлії Тимошенко та ухвалення пакету проєвропейських системоутворюючих законів. Саме на такій платформі екс-міністр запропонував би об'єднання парламентській опозиції.
Про це він заявив в інтерв’ю газеті "Коммерсант-Украина". "Я вважаю, що відкрити дорогу цьому історичному договору може політична амністія Юлії Тимошенко і ухвалення пакету проєвропейських системоутворюючих законів", - заявив він.
"Я б на місці парламентської опозиції в першочерговому порядку запропонував би об'єднання саме на такій платформі", - зазначив Луценко.


"Звільнення Юлії Тимошенко, закон про місцеве самоврядування, про люстрацію суддів та представників правоохоронних органів, чиї рішення визнані Європейським судом такими, що порушують права людини, антикорупційний закон про держзакупівлі та інше дало б Європі правильний сигнал про готовність України до асоціації з ЄС - особливо напередодні завислого саміту Україна-ЄС", - заявив екс-міністр.

При цьому, на думку Луценка, об'єднання в парламенті Партії регіонів і Компартії "передбачає продовження присвоєння оточенням Віктора Януковича останніх ресурсів країни - землі, газотранспортної системи, "Укрзалізниці", портів і т. д".

"Успіх методу одноразової передвиборної подачки для скупки голосів призведе до подальшого скорочення соціальних програм. "Земляцький" принцип голосування, нав'язуваний технологами ПР, посилить антиукраїнську політику розколу країни і демонтаж її державності", - зазначив екс-міністр.

"Все це максимально загострить президентську кампанію 2015 року, коли країна і опозиція отримають шанс змінити не тільки верхівку влади, яка зажерлася, але і згубну політико-економічну систему", - заявив Луценко.

Нагадаємо, Луценко вважає, що парламентські вибори не були прозорими та чесними, однак він виступає за визнання новообраної Верховної Ради.


Інф.: Тиджень.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh