Регіонал отримав нагороду за визнання геноциду поляків
Депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка в Польщі нагородили Хрестом пам'яті жертв геноциду. Він звинувачує ОУН-УПА у злочинах на Волині. Про це повідомляє LB.ua з посиланням на прес-службу політика.
"Вадим Васильович був нагороджений Хрестом пам'яті жертв геноциду та Дипломом Польського Комітету Вшанування Пам'яті Жертв Геноциду, вчиненого ОУН-УПА по відношенню до польського населення Східних Кресів за участь та підтримку увічнення пам'яті жертв. Нагороди вручав прес-адмірал Генріх Калиневськи, учасник першої польської армії", - йдеться у повідомленні.

Колесніченка, який перебував у Польщі, запросили взяти участь у засіданні Сейму, на якому розглядалась резолюція по Волинській трагедії.

Нагадаємо, Колесніченко активно просуває в Україні ідею про те, що ОУН-УПА здійснила геноцид щодо поляків на Волині в 1943 році.

Так, серед його ініціатив створення "центру з розшуку нацистських злочинців", установа звання "українських праведників світу", звернення до Сейму з проханням визнати геноцид поляків на Волині.

Інф.: lb.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh