ееееееккккнннaltЛист-звернення Олександри Кужель

Маніфест Олександри Кужель

Я вірю в парадокс історії. Я знаю, що зможу зробити те - чого не зробили політики після 2004. Я зламаю хребет українській політичній системі і викину його на смітник. Багато років ми фіктивно декларуємо, що влада в Україні належить народу. Найближчим часом це стане реальністю. Після написаних перших п’яти народних законів у сьогоднішньої влади уже не буде вибору.    

Вперше в історії нашої держави виборчий список до Верховної Ради очолить сам український народ. Брехлива і продажна політика усіх попередніх років залишиться в минулому. Відкриті списки і відкриті рахунки. Кожен кандидат, який балотується – підписує з виборцями соціальний договір. Кожен не виконаний у ньому пункт стає підставою для відкликання. У Верховній Раді запроваджується персональне голосування. Якщо нас підтримають чесні , порядні і професійні політики, це стане підтвердженням, що ми у своїх прагненнях не єдині.

Соціальна революція. Ми більше не можемо бути країною з обдертим до копійки народом – з одного боку, і мільярдними рахунками, офшорами, приватними літаками, яхтами і заповідниками--- з іншого. Той, хто працює – має жити ДОСТОЙНО. Той, хто не працює, досяг пенсійного віку – має утримуватися державою. Теж достойно. Кожному українському олігарху, власнику “успадкованого” радянського підприємства нараховується спеціальний податок на володіння не ним збудованого заводу.

 Доступ до офшорів - оподатковується. По кожному відкату – кримінальна справа. Існування рейдерства унеможливлюється як факт. Податки платять усі, і вони стимулюють розвиток держави. У сухому залишку – професійна політика – з одного боку, і чесний бізнес – з іншого.

 Завтрашній день. Це – не мрія. Це вперте бажання людини, яка змінює світ. Політики – займаються політикою. Не брешуть , не займаються бізнесом, не керують судами, не управляють історією. Народ – контролює політиків. Відкликає нездар, вчиняє імпічмент, обИрає суддів.

 ● Чесно наповнений бюджет дозволяє побудувати дороги, лікарні і школи. Дати шанс тим, хто вміє і знає. Забезпечити тих, хто потребує. Нагодувати голодних.

 ● Справжні іноземні інвестиції піднімають рейтинги країни і забезпечують роботою.

 ● Допомога держави у створенні власного бізнесу дає життя реальному середньому класу.

● Оголошується табу всьому, що нас роз’єднує , провокує , зіштовхує. Спільна історія, спільне майбутнє, спільні звитяги

● Давно забуте почуття гордості за власну країну!!!

kuzhel.com

Коментарі:
 

Patri 28.12.2011 21:03 Ну, нарешті! Цитувати 0


Міхо 28.12.2011 21:01 Браво, Кужель! Так тримати! Цитувати 0


Надія 28.12.2011 20:47 Молодець Олександра Кужіль. Народ давно чекає людини, яка не тільки декларує, а готова взяти владу і повести народ за собою. Розумна, мудра і смілива.

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh