altВолодимир ПИЛИПЧУК, академік Академії економічних наук, професор:
"Янукович має негайно вилізти із криївки (схрону)... /для людей „тіпа Азарова” пояснюю: криївка=схрон"/
Пора вилазити з криївки, бо на порозі - смута.
Януковича так налякала підтримка населенням опозиції, прорив СВОБОДИ, втрата підтримки політики ПР зі сторони громадян України, що в Києві стає нудно – з вулиць зникли помпезні проїзди броньованих кортежів, автомобільні корки і покалічені ними автомобілі громадян.
Вертольоти Януковича не шелестять у повітрі - мабуть змінили захисний колір на зимовий, а снігу ще нема. Одним словом: гарант пропав, ніхто не знає де він, міліція і СБУ чомусь не шукають і на розшук в Інтерпол поки-що не подавали.

Подейкують, що він вирішив вивчити історію ОУН-УПА на практиці, заліз у чергову криївку (схрон) і ... чи то не зміг знайти вихід - заблукав, чи так йому сподобалося, що вирішив там залишитися – до спокійніших часів, чи навіть обладнати там секретний “командний пункт”, бо захист у Межигір’ї вважає вже ненадійним після того як Тетяна Чорновол одноосібно прорвала блокпости і сфотографувала всі надсекретні укріпрайони, ДОТи, Дзоти і бритоголових кібербандит.., ...ой - ...звитяжців охорони ТІЛА пі... , ой - ЛІДЕРА!...

Я не знаю, за скільки часу Януковичу приносять свіжі „грипси”*, але прохав би фельд’єгерів передати якнайскоріше, що вже всі країни Європи (окрім України) домоглися знижки цін на російський газ у середньому на 16%... і Росія всім повернула надлишково сплачену ціну з початку року.

Це сталося тому, що згадані країни звернулися до міжнародного арбітражу з позовом до Газпрому, як монополіста, який практикою „не бери, або плати”, диктатом монопольно завищених цін порушує антимонопольне законодавство. В результаті - всі країни Європи виграли. Росія погодилась на знижку.

Рік тому я Вам писав, що позиція України виграшна і має судову перспективу тому й пропонував звернутися до міжнародного арбітражу. Але рік тому Ви так були окрилені „ідеєю фікс” - знищити Юлю, що не звернули на це увагу.

Сьогодні вже є європейський прецедент, як досягати знижок у Газпрому, не торгуючи інтересами України шляхом підписання так званих „харківських угод”.... у яких Ви вчинили як п’яничка, котрий виносить сало з сім’ї, щоб купити оковитої горілочки.

Даю Вам безоплатну консультацію: якщо Україна вчинить так само, як європейці, і в цьому ж місяці звернеться у міжнародний арбітраж, то не лише доб’ється знижки в ціні на газ, але й МОЖЕ домогтися повернення надлишково сплачених сум Росії за газ. Кажу „може”, бо в Європі прецедентне право - в повазі (на відміну від Верховного Суду України). Не пропустіть лишень термінів подачі позову!

Якщо ж Україна не доб’ється компенсації надлишково сплачених сум, то знижку в ціні на газ отримає - однозначно. Те саме слід здійснити стосовно вартості транзиту (по преценденту з європейськими тарифами). Вилізьте з криївки і організуйте справу на захист економічних інтересів України.

Якщо й після згаданого європейського прецеденту Ви не вчините аналогічно, то це може означати лише одне - ОСОБИСТО ВИ маєте відкати від Газпрому за те, що Україна зі свого бюджету платить завищену ціну на російський газ для ПРівських олігархів, бо для людей газу власного видобутку достатньо. Тому Ви і не бажаєте здійснити ті кроки, що вже дали позитив європейським країнам! Тому й „завчасно” залізли в криївку. Запахло смаженим?

Реалізуйте (у бюджеті на 2013 рік) мою пропозицію дворічної давнини про те, що Україна не має права оплачувати за кошти бюджету закупівлю газу, котрий споживається приватними підприємствами ПРівських олігархів. Перейміть приклад Фірташа, який самостійно купує газ у Росії, без посередництва держави Україна.

Тоді загальний бюджет України вивільнить близько 100 мільярдів гривень коштів на потреби розвитку економіки і на вирішення соціальних проблем. Розумію, що реалізувавши мою пропозицію, Ви можете втратити „відкати” від Газпрому… Я принесу Вам (в якості компенсації) співчуття, а економіка і народ - подяку. І навіть за життя, а не посмертно.

Посмію нагадати, що Ви й досі числитеся в Гарантах Конституції України.

Нагадаю, що в Україні не завершилась трагікомедія під умовною назвою „вибори”, назвами актів якої є - „Порушення прав громадян на вільне волевиявлення”, „Порушення прав обирати і бути обраним”, „ПравоЛОМНА система України” і „ЛІВОсуддя”. І антракти між актами цієї трагікомедії невиправдано затягнулися.

Я розумію, що Вам „чєртовскі хочєтся поработать”, тому у вас такі часті відпустки. Літом у Вас була навіть „робоча” відпустка, під час якої Вам у Крим привозили коханого попа з Росії, який, мабуть, прямо на пляжі провів обряд Вашої сповіді (для потреб ФСБ Росії). „Причащалися” після цього вже мабуть в одному з Ваших багаточисельних „ласточкіних гніздечок” чи фортець?

Принагідно нагадаю, що „робочих” відпусток не буває. Буває – за свій рахунок, або за кошти бюджету. Ви відпочивали за свій рахунок, чи за кошти бюджету? Бо „робоча відпустка” – не проходить! „Вона” – або робота, або відпустка…, бо термін „робоча відпустка” сприймається як „святий грішник”.

Хочу Вам туди, в криївку, повідомити, що промислове виробництво впало у ваших олігархів на 16%, по Донецькій області – більше 20%. Так що „Ваші крепкі господарники” валять економіку України повним ходом.

Засмучу Вас - Захід України таких провалів не допустив.

Вісті з баштанних полів теж не втішні, бо банк ГАрбузенка прискорено девальвує гривню. Пологовий будинок „Кривосіся” відмовляється кормити дітей натуральним молоком і переходить на штучне харчування за рахунок чергових запозичень, збільшуючи борг немовлят перед усім світом…

Та не буду переобтяжувати Ваші мізки, бо в криївці невідкладна допомога, мабуть, набагато гірша ніж у Феофанії – може не встигнути...

Пора, БРУТ, пора. Пора вилазити з криївки. На порозі – смута. Бо звикнете жити в криївці настільки, що навіть підтягування статків Вашого синка до рівня статків Ахметова вже не приноситиме Вам радості. Бо Росія Вас потихеньку починає ображати „бандерівцем”. На „криваве” ЦРУ і Держдеп, на „заангажованих” європейців надіятися Вам не рекомендую.

Так що - пора БРУТ, пора ставати БРАТОМ українців і Сином України, а не їх кровопивцею! Правда, якщо таке можливе в принципі. Якщо цьому не завадять добре заучені „понятія паханату”?! Якщо завадять, то слід пам’ятати, що кожного з вас - „наполеончиків” з угрупування „ПР” очікує попереду персональне „Ватерлоо”, або й колективне... Стійкою ознакою того, що „была без радости любовь, разлука будет без печали” є масове зникнення білбордів Гаранта з обличчями рясно облитими фатальними яйцями і фарбами. На сході зникли „Янукович – наше майбутнє”, а в Криму за часів „Васі Біти” і нинішнього Могильова вже не знайти „Янукович – надія Криму”.

***

Примітка: „грипси” – один з елементів потаємних комунікацій в ОУН-УПА.

Володимир Пилипчук,
саркастичний політолог
із Самостійної України

Інф.: aratta-ukraine.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh