Володимир ПИЛИПЧУК, академік Академії економічних наук, професор, для Волі народу
Що ж сталося в Верховній Раді України? Рейдерський захват і узурпування права на законодавчу функцію парламенту однією частиною депутатів, що в позасудовому порядку позбавили права і змоги іншу, опозиційну частину  депутатів виконувати ті функції, що визначені Конституцією України і її законами.
Всім зрозуміло, що сьогодні в Україні відбулося ГКЧП "донецького розливу”. Всім зрозуміло, що ті депутати, які пішли на такий крок, функції депутата виконувати більше не мають права, тому що вони розтоптали Конституцію, закони України, присягу народного депутата України, що є ознакою вчиненого ними колективного злочину за попередньою змовою, і їх місце має бути на лаві підсудних, а не в парламенті. Одночасно, вони своїми діями надали приклад суспільству, що суспільлство своє незадоволення діями влади також має право вирішувати в неконституційний спосіб. Що суспільство  має право вважати нинішній склад ВРУ нелигітимним, з моменту узурпації частиною з них функцій цілого органу законодавчої гілки влади і незаконне позбавлення іншої частини депутатів права виконання законодавчих функцій. Повторюю – не перешкоджання виконання ними функцій, а саме позбавлення їх права на це в несудовому порядку.

І оскільки в Україні не існує суду, що може притягнути до відповідальності колективний орган влади, а суди, що мали б притягнути до відповідальності індивідуально кожного депутата-змовника, не мають змоги цього здійснити, оскількі суди залежні саме від владної більшості депутатів, що вчинили колективний злочин, то народ України має прийняти політичне рішення – відставку нинішнього складу ВРУ і проведення нових виборів.

Тому і мітинги, що організовуватимуться опозицією, повинні мати чітко окреслену мету – Дострокові вибори до Верховної Ради України у зв’язку з втратою легітимності більшістю народних депутатів, а саме тими, що узурпували владу і позбавили права інших на законодавчу функцію, тобто тими, які здійснили спробу прийняття законів у незаконний спосіб.

Опозиція має звернутися до Президента України з вимогою не підписувати законодавчі акти, прийняті, починаючи з 04 квітня 2013 року, розпустити Верховну Раду України 7-го скликання з 8 квітня 2013 року.

У випадку відсутності реакції Президента на звернення опозиції, вона має звернутися до міжнародних організацій і держав світу.
Опозиція має звернутися до ООН, США, Європи і країн світу з пропозицією визнати  Верховну Раду 7-го скликання нелегітимною і нелигімними всі її законодавчі акти, прийняті з 04 квітня 2013 року, окрім постанови про саморозпуск, і призначення дострокових виборів не пізніше 3-го кварталу 2013 року.

Володимир Пилипчук, для Волі народу
04 квітня 2013 року

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh