"Крестовий поход" на Україну, - Володимир Пилипчук
РПЦ як церква Путіна-Гундяєва-Януковича вирішила НЕ пускати на їх “мєждусобойчік” українців, не пускати навіть прихожан УПЦ МП, тобто і вони виявилися “лишніми”на святі “обраних”...
Вони визначили, що це свято не для всіх християн, а для “слівок”антихристського світу. І вірно визначили! Вони визначили, що на “стрілку” олігархів, контрабандистів з хрестами на кругленьких животах  та “злодіїв у законі” – “бариг”, вхід лише за чортівською “ксівою”, і лише для антиукраїнців – за позицією!

Влада виділила 47 мільйонів бюджетних гривень на організацію святкування всіх громадян, а не на оборудки...?. 47 “скромних”мільйонів гривень податків зібрані з усіх громадян, але не для того, щоб його відсвяткували всі, а лише самовизначені? Вирішили й на цьому нагріти руки. Не по-людськи все це, не кажучи – що не по-християнськи.
 
І це є фіналом «християнськості і праведності»,  як керівників «братніх, слов’янських»  держав, так і «набожності» заправил від РПЦ. Кажу фіналом, бо і старт підготовки до святкування був дискримінаційним , як у самій  ідеї святкування, місці його проведення, і  підходів до його організації. 
Але «маразм крепчаєт"... Кіріло їде в Україну як на війну, на бронепоїзді! Як на фронт, як на танкове побоїще на Курській дузі. Їде в якості десантника-диверсанта, чи їде як гість, що запрошений на свято...до "братнього народу"?

Кіріло задумав продемонструвати силу своєї посади, а продемонстрував... “мацкальський  ідіотизм”... "Крестовий поход" на Україну Антихриста на залізному коні? Якби я про це довідався не зі ЗМІ, а в метро чи маршрутці, то не повірив би і відповів би: - "Я розумію, що через хронічне п'янство в мацкалів мізки "затемнені", бо й датчики в ракету забивають молотками, але щоб дійти до того, щоб їхати в гості, на свято до "братнього народу" бронепоїздом... Не може бути!"

Але якщо це правда – то, мабуть, Кіріла по його приїзду слід обстежити у психлікарні? Або тримати в наморднику, щоб не покусав.  Бо то є АНОМАЛІЯ, що застосована вперше у світовій історії християнства саме Кірілом!  Мабуть, вирішив взяти крутіше Папи Римського з його броньованим папамобілем? То Папа в поїздці в Бразилію відмовився від використання «броні» …. У Росії самі росіяни Гундяєва вже називають - Митрополит Содомський і Гоморський!

Якщо бажав чогось екстраординарного, але релігійного, то міг  би й пішки прийти до Святого Володимира, до Лаври Київської, Софії Київської - як паломник... це …якби … він Бога мав у душі і бажав це продемонструвати..? А якщо хотів  підтвердити, що брехун і “плут”, то міг узяти ще крутіше -  на балістичній ракеті, як сучасний Мюнхаузен!  Можливо, подумав він -  "на Бога надійся, але ліпше... - на броню бронепоїзда"? Це ж скільки зла треба натворити, щоб надіятися лише на захист броні бронепоїзда..? Чи, можливо бронепоїзд,  для звичного ремесла – контрабанди. Бронепоїзд , можливо, потрібен, щоб вивозити з України культурні та історичні цінності...? СБУ, на сьогодні, вже офіційно визнало, що старовинні ікони в Лаврі замінили підробками і фальсифікатом... А без попів РПЦ зробити це було неможливо…  Яке взагалі відношення до Церкви Христової віри має цей контрабандист із золотим годинниками, мерседесами, бронепоїздами, наложницями, стукач КГБ «Міхайлов», по сумісництву - торговець контрабандними цигарками?! Про яку святість цього посадовця може йти мова? «Святість» Остапа Бєндєра, чи Паніковського, з новітніми дітьми лейтенанта Шмідта, типу одеського Агафангела чи київського Павла? Які відмовляють своїм  же прихожанам у здійсненні молитви, якщо прохання подано українською мовою… РПЦ - церква у храмах якої поміж ликів святих красуються портрети кримінального злодлія-рецидивіста - не може вважатися не лише українською, але й не може бути богоугодною і благочестивою. Тому й відвертаються масово прихожани від РПЦ і переходять в УПЦ. Нівіть у Росії кількість прихожан стрімко зменшується, бо гундяєви не є взірцем служіння Богові, а є антиморальними авторитетами…

Тому РПЦ є нам чужою, і навіть не церквою а її брудною подобою, як за духом, так і за способом та характером дій, за ставленням до мирян. Чужою за складом і способом дій її ділків від церкви.      

На противагу чортівському шабашу, організованому НЕправедними  Путіним-Гундяєвим-Януковичем, Український же  патріарх, Філарет, з відкритим серцем до Бога і відкритою душею для мирян запропонував усім християнам відсвяткувати річницю Хрещення Русі – разом, усім народом, без перепусток і охорони ... Це і є зразком християнського підходу, це є покажчиком людяності, демократичності, відкритості самої Церкви та  інтелігентності священників саме нашої, Української православної  Церкви ! УПЦ КП - то є наша, рідна, УКРАЇНСЬКА церква. ЇЇ клір – то є частина нашого народу, нашого життя, нашої української душі!

Прохання - Всім християнам України і людям інших релігій та конфесій слід відгукнутися на запрошення патріарха Філарета і прийти на святкування річниці Хрещення Русі 28 липня!

Володимир Пилипчук, громадсько-політичний діяч, академік Академії економічних наук, професор, для "Волі народу"
25 липня 2013 року

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh