altОб’єднана опозиція "Батьківщина" вимагає негайного скасування закону про проведення всеукраїнського референдуму, оскільки він містить положення, що прямо протирічать Конституції та дозволять Януковичу повністю узурпувати владу. Про це йдеться у заяві Об’єднаної опозиції з приводу ухвалення закону, який дозволив виносити на референдум питання щодо змін до Конституції.
"Помираюча Верховна Рада провела "прощальне" натискання кнопок, яке за політичним цинізмом та юридичним невіглаством перевершило всі попередні досягнення цієї влади: більшість надала Януковичу право в обхід парламенту створити нову Конституцію, яка може позбавити народ права обирати президента та забезпечить Януковичу обрання на другий термін шляхом голосування в парламенті", - зазначено в заяві.

 
У "Батьківщині" наголошують, що закон про референдум був ухвалений з порушенням регламентних норм та протирічить чинній Конституції та іншим законам. Згідно з ним, парламент буде взагалі усунений від процесу внесення змін до Основного закону. Саме тому опозиція має всі підстави вимагати скасування ганебного закону, а в разі неприйняття постанови про скасування - звернутися до Конституційного суду.
 
"Особливо цинічно те, що подібні антизаконні оборудки Янукович проводить в той момент, коли в країні відбуваються наймасштабніші в історії фальсифікації результатів парламентських виборів та коли до України прикута увага всіх європейських інституцій. Подібним рішенням Янукович знову дає зрозуміти, що йому плювати на реакцію світу, і тим самим все глибше заганяє українців до міжнародної ізоляції", - заявили в "Батьківщині".


Інф.: byut.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh