"Це чітка системна робота щодо вбивства Тимошенко у в'язниці"
«Із завтрашнього дня головним завданням фракції« БЮТ-Батьківщина »стане боротьба за свободу Юлії Тимошенко». Про це під час погоджувальної ради заявив перший заступник голови фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Кожем'якін.
Фракція вимагає поставити на розгляд завтра закон про декриміналізації економічних злочинів. «Убити морально Юлію Тимошенко неможливо. Тому влада намагається вбити фізично ... і допитує засуджену в камері, в лежачому стані », - заявив Кожем'якін.


«Я вважаю, що це чітка системна робота щодо вбивства Тимошенко у в'язниці. Спочатку фальсифікують діагноз; лікарям на дають говорити правду. Потім констатують, що хвороба невиліковна », - підсумував Кожем'якін.

Щоб влада не скотилася до тортур, фракція вимагає негайно розглянути законопроект 9221, який згідно з розкладом поставлений на 18 листопада.

Глава ВР Володимир Литвин в принципі не проти такого кроку. «Якщо завтра ви готові розглядати законопроект, то давайте. Для цього потрібне рішення погоджувальної ради », - заявив Литвин.

Інф. Газета ВВ


Sya/s 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh