Main
18 липня учасники пішої ходи з Врадіївки дістануться Києва і проведуть акцію протесту на Майдані
| Civil Society |
Вимоги акції такі:1. Припинення репресій проти учасників штурмів РУВС;
2. Відставка міністра внутрішніх справ Захарченка;
3. Негайна реформа МВС: скорочення кількості правоохоронців та переатестація за участі громадськості тих, які будуть працювати далі.
Місце проедення акції - Київ, Майдан Незалежності. Початок о 18:00. Прийдіть, будь ласка! Вони йшли на Київ десять днів, не полінуйтесь витратити кілька годин на їхню підтримку, - закликає ГО "Спільна справа". Інф.: gazetavv.vom
Add new comment
|
| Economics and Business |
Запровадження податку для вагітних жінок та їхніх роботодавців принесе держбюджету десятки мільйонів гривень на рік доходу і збільшення приблизно на 10 відсотків тінізації української економіки.Про це заявив на Радіо Свобода в ефірі програми "Ми разом" голова Комітету економістів України Андрій Новак.
Він прокоментував зміни до закону "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", якими передбачені стягнення із декретниць і працедавців. Детальніше+ВІДЕО
За гратами може опинитися архієпископ, звинувачений у викраденні черниць
| Hot topic |
Бізнесмен Сергій Бут, якого підозрюють у викраденні ігумені Свято-Покровського монастиря і її помічниці, поміняв свідчення. Якщо раніше Бут взагалі не визнавав свою причетність до злочину, то тепер він говорить, що підбив його до викрадення давній знайомий - архієпископ Олександр Драбинко, - повідомляє Gazeta.ua.Як розповіла парафіянка церкви, яка дружить з Драбинко 17 років, Тетяна Щепанковська, сам архієпископ вже місяць як знаходиться під охороною чотирьох співробітників Управління держохорони. Йому тричі змінювали місце проживання, пишуть "Вести".
27 липня Путін з патріархом Кирилом мають відвідати Київ для святкування 1025-річчя Хрещення України-Руси
| Politics |
Про це пише "Комерсант-Україна" з посиланням на співрозмовника, знайомого з підготовкою візиту. Джерело, близьке до адміністрації президента Росії, Володимир Путін планує 27 липня відвідати Київ для участі в заходах щодо 1025-річчя Хрещення Русі.За словами співрозмовника, ця поїздка "попередньо вписана" у календар президента. Супроводжувати Путіна, швидше за все, буде патріарх Московський і всія Русі Кирило.
Сьогодні перевізники протестуватимуть проти тиску влади
| Civil Society |
17 липня 2013 року представники вантажоперевізників Кіровоградщини проведуть заплановану тиждень тому чергову акції протесту проти вибіркового застосування законодавства та відвертого лобіювання інтересів деяких транспортних кампаній органами державної влади. Початок акції о 10:00.Сьогодні оргкомітет повідомив про те, що на найактивніших представників протестуючих розпочався тиск силових структур.
Як полювали на інкасатора-убивцю (ВІДЕО)
| Hot topic |
На Дніпропетровщині затримали інкасатора, якого підозрюють у розстрілі напарника та водія, а також знайшли викрадені півмільйона гривень, - повідомляє tsn.ua.Шукали його рівно добу. Підозрюваний 48-річний інкасатор зізнався у скоєнні злочину. Із вкараденої суми він встиг витратити лише 50 гривень.
Затриманому убивці двох колег загрожує довічне ув’язнення ВІДЕО
Друге пришестя. В Україні відроджується Біле братство та інші небезпечні секти
| Hot topic |
Марія Деві Христос планує зібрати 144 тисячі адептів, а Сандей Аделаджа шукає прихильності реґіоналівНа відміну від Братства, широким колом адептів в Україні на сьогодні можуть похвалитися чимало інших нетрадиційних релігійних організацій. Деякі можуть загрожувати навіть національній безпеці – як-от неоп’ятдесятницькі секти, найвідомішою з яких є "Посольство Боже" Сандея Аделаджі. "Їхні духовні лідери орієнтовані на вчення про необхідність побудови "теократичної держави", тобто отримання політичної влади і перетворення державного ладу відповідно до ідей так званого нового світового порядку
16 липня, 23 роки тому, Україна стала суверенною державою
| Hot topic |
Виражаючи волю народу України...16 липня 1990 р. — дата прийняття Декларації про державний суверенітет України.
"Верховна Ради Української РСР, виражаючи волю народу України, прагнучи створити демократичне суспільство, виходячи з потреб всебічного забезпечення прав і свобод людини, шануючи національні права всіх народів, дбаючи про повноцінний політичний, економічний, соціальний і духовний розвиток народу України, визнаючи необхідність побудови правової держави, маючи на меті утвердити суверенітет і самоврядування народу України, ПРОГОЛОШУЄ державний суверенітет України
Неопубліковані фото Мерилін Монро виставили на аукціон (ВІДЕО)
| Culture and Spirituality |
Величезна колекція світлин Мерилін Монро піде з молоткаУ Лос-Анджелесі проведуть безпрецедентну акцію - аукціон неопублікованих світлин кіноакторки, секс-символу п’ятдесятих Мерилін Монро, - інформує UBR.ua.
3700 чорно-білих та кольорових негативів кіноактриси виставлять на торгах.
Світлини продаватимуть разом із авторськими правами.
На знімках можна побачити кінозірку в незвичайно спокійній атмосфері.
Власник колекції Мілтон Грін був добрим другом Мерилін.
Такою він і побачив ії на негативах. Ніжною та умиротвореною: ВІДЕО
Уряд збільшує повноваження голови КМДА Попова під гаслами посилення місцевого самоврядування
| Politics |
Водночас оглядачі та опозиція вбачають в цьому намагання нейтралізувати майбутнього мера, якого оберуть кияни, - повідомляє DW.DEЗаступниця голови парламентського комітету з євроінтеграції Ірина Геращенко в інтерв'ю DW не виключила, що в уряді взяли курс на розмежування посад міського голови, якого обирають кияни, та голови КМДА, якого призначає президент. На її думку, це робиться, щоби нейтралізувати мера столиці, який може бути обраний в майбутньому.
На українському ринку нафтопродуктів зафіксовано гігантську контрабанду
| Economics and Business |
Без сплати податків та акцизів реалізували понад мільйон тонн палива. Продають бензину більше, аніж виробляють в УкраїніЧерез контрабанду палива у бюджеті діра в понад 3 млрд грн.
За офіційними даними Держкомстату, на автозаправках продають бензину більше, аніж виробляють в Україні та імпортують з-за кордону, - повідомляє 24tv.ua (див. ВІДЕО). Про це, зокрема, йдеться у зверненні групи депутатів із фракції УДАР до Генеральної прокуратури.























