Main
В Україні створено міжвідомчий комітет з інформаційної політики, - журналіст
| Politics |
Головний редактор сайnу Цензор.нет Юрій Бутусов поділився своїми думками з приводу створення міжвідомчого комітету з інформаційної політикиПро це він написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє "Преса України". Бутусов сподівається, що українські ЗМІ стануть справді незалежними.
Так, у якості реальної допомоги братньому народу Росії, журналіст пропонує в першу чергу забезпечити росіян правдивою інформацією, дати їм альтернативу тій пропаганді, що день і ніч виливається з їх екранів.
"Вчора в Україні створено міжвідомчий Комітет з інформаційної політики. Пропоную в якості одного з пріоритетних завдань Комітету надати допомогу пригнобленим народам Росії,
Read more... Add new comment
|
| Politics |
Семенченко: Влада готова надати бандитам на сході статус і гарантії?16 червня на засіданні РНБО президент України Петро Порошенко заявив про можливе припинення вогню на сході країни в якості демонстрації готовності до мирного врегулювання конфлікту.
На думку командира батальйону "Донбас" Семена Семенченка, чиї добровольці воюють з терористами на сході України, подібні заяви можуть означати початок переговорів з сепаратистами.
Будь-які мирні ініціативи країни агресора і окупанта є аморальними, - Юрій Сергєєв
| Politics |
Росія в черговий раз зазнала фіаско на засіданні Радбезу ООН - постпред УкраїниПостійний представник України в ООН Юрій Сергєєв розповів, що Росію знову не підтримали на засіданні Радбезу ООН, яке цього разу вона сама ж і ініціювала. Про це Сергєєв розповів у понеділок, 16 червня, в ефірі Свободи слова, повідомляє "Обзреватель".
"Це засідання - ініціатива Росії. Це чергова спроба змінити ставлення до себе, а не сприяти вирішенню ситуації. У черговий раз всі члени Ради Безпеки висловили сумнів у доцільності того, що Росія робить, виносячи різні ініціативи.
Майдан завтра "вимітатиме" депутатів з Верховної Ради
| Civil Society |
Анонсована на недільному Народному Віче на Майдані акція очищення парламенту пройде під Верховною Радою України 17 червняВерховна Рада, яка ухвалювала диктаторські закони 16 січня; Верховна Рада в якій працюють депутати, що підтримують сепаратистів; Верховна Рада, яка гальмує прийняття реформаційних законів - повинна пройти ОЧИЩЕННЯ. Очищення Перевиборами за Новими Правилами.
Прийди 17 червня о 9:00 під стіни Верховної Ради та вимагай запуску ПЕРЕВИБОРІВ.
Українські ветерани закликали ООН виключити Росію з цієї організації
| Civil Society |
ЗВЕРНЕННЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ І ПРАЦІ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ НАЦІЙ
Шановне Товариство!
До Вас звертаються ветерани війни і праці України, багато з яких зазнали свого часу на собі результати військової агресії з боку гітлерівської Німеччини та її союзників. Бомбардування та пожежі освітили шляхи дитинства багатьох з нас. Тяжкою ціною заплатило людство за таємну змову Гітлера і Сталіна, за агресію та розділ Польщі, загарбання комуністичним режимом країн Прибалтики, агресію сталінського Союзу проти Фінляндії.
Журналісти ТСН прожили у глибинці Росії і привезли шокуюче відео
| Civil Society |
Так жити не можна!Журналісти почали мандрівку з "неглибокої" глибинки - 100 км від Москви. На другий день відвідали російське місто Собінка (150 км від Білокам'яної).
Люди там живуть в облуплених, обшарпаних однакових будинках.
За занедбане житло без каналізації (!) сплачують шалені гроші.
Фекалії виливають... через вікно...
Інф.: tsn.ua
Кличко склав присягу і отримав посвідчення мера з нелегітимним гербом Києва
| Politics |
Київрада і КМДА продовжує офіційно використовувати незаконне зображення герба КиєваЯк відомо, лідер партії УДАР Віталій Кличко 5 червня склав присягу міського голови Києва. Він офіційно став мером Києва та отримав посвідчення мера столиці України. Це відбулося 5 червня на першому засіданні Київради нового скликання.
Але чомусь уже всі звикли до того, що в Києві довгі роки влада використовує нелегітимне зображення столичного герба.
Засідання РНБО під головуванням Президента України розпочалося
| Politics |
Рада нацбезпеки засідаєРозпочалося засідання Ради національної безпеки і оборони України під головуванням Президента України Петра Порошенка.
Про це повідомляється на офіційному Інтернет-представництві глави держави. Як анансувалося раніше, засідання РНБО розпочалось о 16 годині. Інф.: president.gov.ua
Потрібно створити цілісну загальнодержавну систему національно-патріотичного виховання молоді
| Civil Society |
Про це йшлося на IV-му форумі українських справ14 червня в Києві, у приміщенні Національного військово-історичного музею України відбувся черговий форум українських справ "Патріотизм – основа національної безпеки".
Організаторами окрім музею виступили Міжнародна благодійна установа "Центр національного відродження" та Громадське об’єднання "Українська справа". Метою заходу стало привернення суспільної уваги до потреби розвитку патріотизму в широких колах громадськості, а також до проблем зміцнення національної безпеки і обороноздатності держави.
На Донбасі перебувають до 20 тис. бойовиків, половина з них - з Росії, - Парубій
| Politics |
Парубій: сили противника - значніУ Донецькій і Луганській областях 15-20 тисяч бойовиків. Половина з них прийшли з Росії - це чеченці з Кавказу, спецназ Росії. Ще половина - місцеві, але частина з них мобилізована терористами з мирного населення силою. Про це повідомив на брифінгу секретар Ради національної безпеки України Андрій Парубій.
Московія - душа тайги, - видатні люди про Росію й росіян
| Civil Society |
Афоризми знаменитих (мовою оригіналу):1. "Умом Россию не понять!" (Федор Тютчев).
2. "Московия – душа тайги, монгольская, дикая, звериная” (А. Толстой).
3. "Народ, который блуждает по Европе и ищет, что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения” (Ф.Достоевский).
4. "Не народ, а скотина, хам, дикая орда душегубов и злодеев” (М.Булгаков).






















