Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon БПП хоче протягнути зміни в Конституції пакетним голосуванням

   Politics
"Блок Петра Порошенка" ініціює одночасне голосування за децентралізацію і судову реформу
За задумом фракції одночасне голосування за зміни в Конституцію може дати більше голосів.
Фракція "Блок Петра Порошенка" пропонує одночасно голосувати у другому читанні за зміни в Конституцію України в частині децентралізації та судоустрою. Про це сьогодні в кулуарах Верховної Ради заявив голова фракції БПП Юрій Луценко, передає кореспондент РБК-Україна.
 

PostHeaderIcon У Львові виробляють сонячні колектори для підігріву води по 3,5 тис. гривень

   Economics and Business
Для сім’ї із 4 осіб достатньо встановити два сонячні колектори
У Львові виготовляють сонячні колектори для підігріву води в оселі за 3,5 тис. гривень. Як зазначає розробник вітчизняних колекторів – львів’янин Тарас Крайник, одна рама із поглинаючою сонячне тепло металічною пластиною та прикріпленими до неї трубками у погожий день може нагріти 100 літрів води до 60 градусів, передає Zaxid.net.
 

PostHeaderIcon Туреччина збила російський бомбардувальник Су-24, - Reuters (ВІДЕО)

   Politics
Телеканал показав кадри охопленого вогнем літака, який стрімко падає, обертаючись у повітрі
У Сирії у місці компактного проживання сирійських туркменів на кордоні з Туреччиною розбився військовий літак. Про це повідомляє турецький телеканал Habertürk TV у своєму Twitter. Літак F16S збив російський винищувач Су-24.
 

PostHeaderIcon Центрвиборчком: "стару гвардію" розбавлять громадськими активістами?

   Politics
Склад ЦВК, який за часів Януковича опозиціонери звинувачували у фальсифікаціях, перепрацював понад визначений законом час
У фракції "Народного фронту" мають намір вранці 24 листопада визначитися із кандидатурами до складу ЦВК.
Напередодні голова Верховної Ради Володимир Гройсман зажадав від депутатів прискорити внесення кандидатур на посади членів Центрвиборчкому. Експерти не виключають, що рішення можуть ухвалити вже цього тижня, причому склад ЦВК може не зазнати докорінних змін – деякі члени мають високі шанси залишитися на своїх посадах.
 

PostHeaderIcon Представництво ЄС в Україні піймало Гройсмана на брехні

   Politics
Гройсман не мав підтримки "антикорупції" з боку Євросоюзу, коли підписав закон, - заява представництва ЄС в Україні
Представництво Євросоюзу в Україні поширило офіційну заяву після висловлювань представників української влади про "відсутність зауважень" з боку ЄС щодо пакету "антикорупційних законів", ухваленого Радою на минулому пленарному тижні.
Текст заяви від імені посла Яна Томбінського розміщений на Facebook-сторінці дипмісії.
Посол ЄС заявив, що твердження українських посадовців про схвалення законів Брюсселем не мають грунту.
 

PostHeaderIcon Влада збирається примусити Інтернет-ЗМІ подавати лише нотаріально завірену інформацію

   Politics
До чого призведе запропонована Кабміном процедура засвідчення інформації з Інтернету
Запропонована Кабміном процедура запозичена із законодавства Росії.
Кабінет Міністрів України, в контексті захисту авторських прав, запропонував нову для нашої держави процедуру збору та завірення нотаріусами даних, розміщених у мережі Інтернет. Спробуємо розібратися, що ж криється в тому ящику Пандори, що готується відкрити уряд.
 

PostHeaderIcon У Москві на висотці вивісили прапор України на честь річниці Революції Гідності (ВІДЕО)

   Civil Society
Затримано трьох із п'яти учасників акції
У Москві на висотці на Котельницькій набережній вивісили прапор України, затримано троє учасників акції, передає російський правозахисний ресурс OVDinfo.
В ОВС Таганський доставлені троє з п'яти учасників акції: Олексій Домников, Олександр Шарапов і ще один учасник на ім'я Олександр.
 

PostHeaderIcon Події в Криму, описані Маршаком у вірші 1943-го року, повторилися у 2015-му. З іншими фашистами

   Civil Society
У мережі набирає популярність вірш Маршака про фашистів, замкнених у Криму
В Інтернеті поширюється вірш Самуїла Маршака, який був написаний у 1943 році, але, на думку користувачів соціальних мереж, відображає нинішню ситуацію з відключенням електрики в окупованому Криму. Вірш розмістив на своїй сторінці користувач Facebook Олександер Кроливець, повідомляє apostrophe.com.ua.
 

PostHeaderIcon Українці, які живуть у Росії, звернулися до Путіна з відкритим листом

   Ukrainian Abroad
Українці Росії попросили Путіна про дві речі
Українці, які живуть у Росії, звернулися до президента РФ Володимира Путіна з проханням зупинити репресії проти Бібліотеки української літератури в Москві і українських активістів.
Про це йдеться у відкритому листі до російського лідера, повідомляє УНІАН.
 

PostHeaderIcon Єврейські лідери в Україні і за кордоном мають завдання ліквідувати українофобію, - Аскольд Лозинський

   Civil Society
Аскольд Лозинський: В Україні немає антисемітизму, не повинно бути й українофобії
В Україні немає урядового чи вкоріненого антисемітизму. Доказом того є скільки українців єврейського походження знаходяться у найвищих гілках влади та найбільш потужної індустрії комерційної і культурної. Все ж таки українське суспільство по всьому світу і український уряд повинні проводити роботу з ліквідації залишків антисемітизму в українському суспільстві як в Україні так і за кордоном.
 

PostHeaderIcon Санкції проти Януковича та його оточення ЄС зніме в березні 2016 року, – ГПУ

   Politics
У ГПУ вважають, що продовження санкцій проти Януковича чекати не варто
Треба зосередитися на арешти майна та активів у власних кримінальних процесах, а не на проханні продовжити санкції, вважає заступник генпрокурора.
Заступник Генерального прокурора України Віталій Касько заявив, що в березні 2016 року Євросоюз має намір скасувати санкції проти колишнього президента України Віктора Януковича та його оточення.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3324
mod_vvisit_counterВчора3178
mod_vvisit_counterЦього тижня27842
mod_vvisit_counterМинулого тижня33283
mod_vvisit_counterЦього місяця50426
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27841906