Main
Вчені назвали солодощі, які не псують фігуру
| Health Care |
На думку американських дієтологів, найкращими ластощами є зефір. Вчені з'ясували, що у проміжку з 16 до 18 години значно знижується рівень цукру в крові, що впливає на енергійність та працездатність людини. Вчені рекомендують в цей час порадувати себе десертом, бажано що складається з корисних інгредієнтів. Виявляється, в 100 г зефіру міститься 300 ккал, що значно менше, ніж в інших солодощах.
Read more... Add new comment
|
| Law |
19 грудня 2013 року о 12 годині небайдужі адвокати збираються на Майдані Незалежності у Києві, щоб висловити свої думки до ситуації, яка склалася з правами адвокатів в Україні.
Планується флешмоб "Похорон минулого заради народження майбутнього. Адвокатура померла, хай живе адвокатура!".
Українські адвокати протестують проти масових та системних порушень професійних прав адвокатів, проти перетворення адвокатури на прикрасу.
Планується флешмоб "Похорон минулого заради народження майбутнього. Адвокатура померла, хай живе адвокатура!".
Українські адвокати протестують проти масових та системних порушень професійних прав адвокатів, проти перетворення адвокатури на прикрасу.
Єдиний вихід - негайне відсторонення Януковича від влади на основі волі народу, - Тимошенко
| Politics |
Тимошенко закликала "мирно і конституційно" усунути Януковича
На думку Тимошенко, Януковича потрібно мирно і конституційно усувати зараз, а потім міняти всю систему влади, підписувати Угоду з ЄС і робити інші корисні речі. Екс-прем'єр Юлія Тимошенко закликає домагатися негайних позачергових виборів президента України, - повідомляє DT.UA.
"Єдиний вихід із загрозливої ситуації, яка зараз склалася - це негайне мирне відсторонення Януковича від влади конституційний шляхом на основі волі народу", - йдеться в заяві, яку оприлюднив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко у середу, 18 грудня біля ЦКБ№5 (Харків).
Тимошенко наголошує, що потрібно домагатися саме відсторонення президента.
На думку Тимошенко, Януковича потрібно мирно і конституційно усувати зараз, а потім міняти всю систему влади, підписувати Угоду з ЄС і робити інші корисні речі. Екс-прем'єр Юлія Тимошенко закликає домагатися негайних позачергових виборів президента України, - повідомляє DT.UA."Єдиний вихід із загрозливої ситуації, яка зараз склалася - це негайне мирне відсторонення Януковича від влади конституційний шляхом на основі волі народу", - йдеться в заяві, яку оприлюднив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко у середу, 18 грудня біля ЦКБ№5 (Харків).
Тимошенко наголошує, що потрібно домагатися саме відсторонення президента.
Кличко закликав мітингувальників зустріти Новий рік на Майдані
| Politics |
Лідер партії УДАР Віталій Кличко закликав учасників акції у центрі Києва не розходитися, а зустріти на Майдані Незалежності Новий рік"Я звертаюся до вас: буде важко, будемо стояти на Майдані, може, тиждень, може, два, може, місяць і більше. Будемо святкувати на Майдані Новий рік. Ялинку поставимо свою, не цю, криваву", - сказав Кличко зі сцени Майдану у середу, повідомляє bbc.co.uk з посиланням на "Інтерфакс-Україна".
Європа повинна зробити вибір: вона з українським народом чи з диктатором, - Тимошенко
| Politics |
Європа має припинити переговори з Віктором Януковичем і запровадити проти нього і його режиму санкціїТаку думку висловила екс-прем'єр Юлія Тимошенко в інтерв'ю німецькому виданню Stern, повідомляє її прес-служба. Вона вважає, що "безкінечні переговори з Януковичем взагалі не мають сенсу".
"Необхідно нарешті запровадити санкції проти режиму. Потрібні заборони на в’їзд, їхні рахунки за кордоном треба заморозити", - закликала Тимошенко.
Обличчя героїв антимайданів: колективний портрет (ВІДЕО)
| Civil Society |
Закордонні дипломати і туристи приємно вражені привітними одухотвореними обличчями молодих українців, які майже місяць стоять (і навіть живуть) на київському Євромайдані. А от на антимайдани гостей столиці не тягне - атмосфера не та, та й люди, наче з іншої планети. Щось там не так...Але, як відомо, краще раз побачити:
Януковичу залишилося кілька місяців бути при владі, - Андерс Аслунд
| Politics |
Аслунд: Янукович протягне від сили 3-4 місяціПогана новина – без грошей МВФ Україні може загрожувати неконтрольована девальвація. Хороша – дефолту не буде навіть без них. Такі прогнози у ході конференції "Україна у Вашингтоні" озвучив відомий економіст, дослідник Інституту Пітерсона Андерс Аслунд. Про це передає "Голос Америки".
В Україні немає ні лідера, ні партії, здатних повалити владу, - екс-президент Польщі
| Politics |
Лех Валенса: Зараз в Україні панує хаосВ Україні немає єдиного лідера і партії, які могли б скинути нинішню владу демократичним шляхом. Про це заявив лідер польської "Солідарності" і колишній президент Лех Валенса в інтерв'ю Rzeczpospolita.
"Я не бачу там (в Україні - Ред.) Вождя. Не бачу одного великого суспільного руху, єдиної партії або організації, які могли б повалити владу", - цитує політика Дело.
Валенса зазначив, що в Україні є обрані на демократичних виборах прем'єр і президент. А мітингувальники не можуть порушувати демократичні принципи,
Євромайдан уночі нагадує космічну галактику (ВІДЕО)
| Civil Society |
Відео нічного Євромайдану, від якого перехоплює дух, розмістили на YouTubeЙого перегляд під "космічну" музику навівіє філософські думки.
Майдан - це єдиний живий організм, це ядро нації, яка трансформується з кожним днем.
На честь "Беркута", який бив активістів "Євромайдану", пропонують назвати вулицю у Москві
| Hot topic |
Представники "Громадської коаліції на захист Москви" запропонували перейменувати одну з вулиць міста на честь підрозділу українського спецназу "Беркут".
Про це російському телеканалу "Дождь" розповіла муніципальний депутат Олена Ткач. Ініціативу Олени Ткач підтримали її колеги-депутати Олена Кравченко і Марія Богомолова.
В Україні "злетять" ціни на молоко
| Economics and Business |
В Україні очікують подорожчання молока та молокопродуктів. Андрій Дикун, який очолює Асоціацію виробників молока, повідомив, що до кінця січня наступного року молоко і молокопродукти будуть додавати в ціні. За його словами, закупівельні ціни на них зростатимуть, в середньому, по 0,5-0,7% щотижня. Нагадаємо, що зараз закупівельна ціна молока коливається в межах від 4 гривень 40 копійок за літр до 5 гривень. Андрій Дикун повідомив, що основною причиною для подорожчання є відсутність сировини.
























