Main
Український театр "Маски-шоу" за тридцять років став "Масками в кубі"
| Culture and Spirituality |
Веселий дарунок від "Масок" до власного ювілеюНапередодні свого тридцятиліття, яке відзначатиметься 2014 року, загальновідомий одеський театр "Маски-шоу" зробив приємний подарунок своїм численним шанувальникам і собі, любимому. Колектив, очолюваний незмінним художнім керівником, народним артистом України Георгієм Делієвим, 15 листопада видав "на-гора" чергову оригінальну феєричну виставу "Маски в кубі". Як і завжди, тут використані безмежні виражальні засоби пантоміми, клоунади, хореографії, трюку й ексцентрики.
Read more... Add new comment
|
| Civil Society |
"Міжнародна акція вшанування жертв Голодомору відбудеться в усіх країнах поселення українців. Ця акція продовжиться і в майбутньому, незалежно від політичних уподобань будь-якої влади в Києві". Про це йдеться в заяві Організації Українських Націоналістів (бандерівців). "Не оглядаймося на позицію офіційної влади: якщо вона захоче виправдовувати винуватців Голодомору і солідаризуватися з ними, то це буде ще одна причина, чому український народ її відкине. Закликаємо Уряди всіх інших держав приєднатися до міжнародного визнання Голодомору, а українські громади – до нових зусиль у боротьбі за нашу національну пам’ять", - заявляє ОУН (б).Націоналісти наголошують, що в Україні через політичний союз правлячої Партії Регіонів з КПУ та заграванням регіоналів з Москвою йде процес вилучення з підручників розділів про Голодомор; Український Інститут Національної пам’яті уникає визнання факту, що Голодомор був геноцидом.
Українська Інтернет-торгівля приречена на провал
| Economics and Business |
Чи зможуть Інтернет-магазини замінити традиційну торгівлю?Останнім часом в Україні кількість Інтернет-магазинів зростає прискореними темпами. Тільки в цьому році з'явилося більше 1,5 тис. нових Інтернет-магазинів. На даний момент близько 12% з усієї сукупності українських підприємств продають свою продукцію через Інтернет. З початку року обсяг Інтернет-торгівлі склав 47,5 млрд. грн. Це близько 7,5 % всього роздрібного товарообігу в Україні, пише ubr.ua з посиланням на ФінОгляд.
Саакашвілі: історія епохи президентства - за 6 хвилин (ВІДЕО)
| History |
Екс-президент Грузії на згадку про себе зняв кліп з Тимошенко, Ющенком та БушемАдміністрація тепер уже екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі розповсюдила відеокліп, змонтований з моментів його президентства. У кліпі показують інавгурацію Саакашвілі, його зустрічі з громадянами, спільний виступ на площі Свободи в Тбілісі з екс-президентом США Джорджем Бушем.
The U.S. President Called to Help the Victims of Super Typhoon "Haiyan" (video message)
| Hot topic |
Cупер-тайфун "Хайянь", який обрушився на Східні Філіппіни, визнаний найбільш руйнівним за останні 100 роківЦілі міста і міст були змиті. Десятки тисяч сімей опинилися без даху над головою і шукають своїх рідних. Президент США Барак Обама записав звернення з приводу цієї трагедії, описуючи реагування та гуманітарні зусилля рятівних американських команд і, найголовніше, як кожен може допомогти постараждалим від стихійного лиха:
У Китаї зарубали сокирами поліцейських
| Hot topic |
Дев'ять китайців, озброєних сокирами, вбиті в ході нападу на поліцейську дільницю в провінції Сіньцзян. У результаті нападу, що стався напередодні неподалік від міста Кашгар, були вбиті два поліцейських, і ще двоє отримали поранення.У Сіньцзяні близько 45 % населення становлять мусульмани - уйгури. Раніше повідомлялося, що наприкінці жовтня п'ятеро людей загинули, коли автомобіль врізався у натовп на площі Тяньаньмень у центрі Пекіна.
Київ розпочне святкувати Новий рік достроково
| Hot topic |
У столиці святкування Нового 2014 року та Різдва розпочнеться вже з 14 грудняПро це повідомляє прес-служба КМДА. Так, 14 грудня на Хрещатику відбудеться загальноміська акція "Не забудь привітати".
19 грудня на Майдані Незалежності відбудеться урочисте засвічення головної ялинки України. У День святого Миколая діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей відвідають Київський національний академічний театр оперети та отримають солодкі подарунки.
22 грудня відбудеться розважально-спортивна акція "Новорічний пробіг". Стартуватиме святковий маршрут з Майдану Незалежності і пролягатиме через Хрещатик, Бессарабську площу, вул. Червоноармійську, площу Льва Толстого та у зворотному напрямку.
Сьогодні Міжнародний день студента. Сумна історія веселого свята +ВІДЕО
| Civil Society |
Міжнародний день студента 17 листопада — більше ніж просто святоУчись, cтудент!
"Я завжди готовий вчитися, але мені не завжди подобається, коли мене вчать" - У. Черчілль
Кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом. Відчайдушна юність, коли найбільша проблема - сесія що насувається, а найочікуваніша дата — День студента. Причому пригадується, як правило, не стільки саме навчання, скільки перший серйозний роман, веселі посиденьки з друзями, смішні випадки з життя…
Українські робото-автомобілі найпрудкіші
| Science and Education |
Міні-болід "Котик" українського студента став переможцем Міжнародної гонкиЦе засвідчили результати Міжнародних змагань мобільних роботів, який цими днями відбувся у Брестському державному технічному університеті. В них взяли участь 11 команд із п’яти країн Європи – Білорусії, України, Польщі, Словаччини й Чехії.
Організувала цей турнір студентська науково-дослідна лабораторія "Робототехніка". Тут усе відбувалося так само, як і на чемпіонаті світу з кільцевих автогонок "Формула-1",
Корупція на рівні уряду підтверджена офіційно
| Economics and Business |
Нововведення Кабміну на ринку оцінки майна офіційно визнані корупційними!З метою узаконити Постанову КМ № 231, якою в Україні вводяться нові правила оцінки майна, 17 червня поточного року до Верховної Ради було подано відповідний Законопроект № 2303а. Даним законопроектом планувалося закріпити законодавчо новий порядок оцінки майна в Україні. При розгляді законопроекту № 2303а Комітетом з питань економічної політики було виявлено, що даний законопроект не відповідає вимогам антикорупційного законодавства.
Абсолютний кошмар у Києві, - французькі ЗМІ про перемогу української збірної
| Sport |
"Кошмар у Києві" - з таким заголовком вийшов свіжий номер французького видання France Football. Як зазначається у заголовній темі, збірна Франції зазнала жорстокого поводження з боку збірної України. Вчора ввечері, в ході першого матчу кваліфікації ЧС-2014 вона програла господарям 2-0. Українців не злякали французькі авторитети Рібері, Бензема і Жиру.Команда Франції програла Україні, закінчивши матч удесятьох після вигнання Kосьєльни, який втратив самовладання і пропустить матч-відповідь у вівторок на Стад де Франс.























