Main
Конституційний суд оприлюднив рішення про закон "Колесніченка-Ківалова"
| Politics |
Прийнятий "мовний закон" був визнаний неконституційним Закон "Про засади державної мовної політики" був визнаний рішенням Конституційного Суду неконституційним у зв'язку з порушенням процедури його прийняття.
Про це повідомляється в розміщеному на сайті суду тексті рішення. Зокрема, в публікації йдеться, що під час розгляду і прийняття проекту закону був допущений цілий ряд порушень. "Конституційний Суд прийшов до висновку, що порушення конституційної процедури розгляду і прийняття проекту закону №9073 під час його ухвалення в цілому на вечірньому пленарному засіданні Верховної Ради 3 липня 2012 року мали системний характер та суттєво вплинули на остаточний результат прийняття закону.
Read more... Add new comment
|
| Culture and Spirituality |
Нова стріка вийде на екрани на початку грудняІсторичний екшн (режисер Олексій Шапарєв) присвячено 100-річчю бою на залізничній станції Крути неподалік Ніжина, де 29(за останніми дослідженнями істориків – 30-го) січня 1918 року українські вояки, переважно студенти університету святого Володимира та юнкери із куреня Січових стрільців, не маючи військового досвіду на чотири дні затримали наступ більшовиків на Київ.
Польща не може вирішувати нашу внутрішню і зовнішню політику, - Леонід Кравчук
| Civil Society |
Кравчук: Польща не має права вчити УкраїнуУкраїна і Польща – суверенні країни. Тому не можна, щоб одна з них намагалася бути вчителем для іншої.
Про це сказав перший президент незалежної України Леонід Кравчук польському виданню Rzeczpospolita, коментуючи українсько-польські відносини, – передає ZN.UA.
"Не можна вчити Україну, що їй робити, кого вважати за героїв, а кого ні. Я родився в Україні, але тоді це була територія Польщі. Мого батька і матір, які працювали на польських поселенців, вважали хамами і бидлом", – сказав Кравчук.
Олександр Невзоров через 30 років відроджує телепрограму "600 секунд" (+ВІДЕО)
| Civil Society |
Це буде щось абсолютно скрепоруйнівнеПро це російський журналіст заявив у програмі "Ехо Москви" "Невзоровські середи" 21.02.2018.
Російський журналіст Олександр Невзоров: Усі великі журналісти перебираються в Інтернет. І без усякої скромності скажу, що ми теж вирішили на ютубівському каналі, на "Невзоров ТБ" теж взяти і відродити «600 секунд».
Мітингувальники побилися із поліцейськими під час демонстрації під ВР (ВІДЕО)
| Politics |
13 правоохоронців постраждалиДев'ятьох протестувальників затримали.
У поліції стверджують, що зачинщики сутички це соратники Михеіла Саакашвілі.
У "Русі Нових сил" навзаєм винуватять у провокації владу.
Дражливі польські сюжети й уроки, які слід зробити Україні, - політолог
| Politics |
Загальником стала критика польських депутатів за підтримані ними зміни до закону про Інститут національної пам’яті. Проте, попри всі незугарності цього закону, особливо в тому, що стосується України (як установили журналісти газети Rzeczpospolita, цей законопроект консультували історики, що відверто критикували Україну, та коментатор кремлівських мас-медіа), не все з ним так просто.
БПП може піти на дострокові парламентські вибори цього року (ВІДЕО)
| Politics |
Адміністрацію Президента останній тиждень хитає від напругиПоліттехнологи Банкової бояться говорити це на камеру, але підтверджують, що вибори можуть бути – і це ідея оточення президента.
Журналісти ТСН.Тиждень дослідили можливість проведення дострокових виборів і чи будуть нові союзи між політиками та партіями.
Парламент діє на знищення нашої держави і повинен саморозпуститися, - екс-нардеп Сергій Селіфонтьєв
| Politics |
Сергій Селіфонтьєв, політик, народний депутат II-го скликання: "Це політичне сміття має піти на історичне звалище"
Сьогодні є багато критики на адресу уряду, на адресу Президента. І ця критика справедлива. Дійсно: недоліків стільки, що просто голова йде обертом. А парламент, депутати в цій ситуації виступають у ролі такого собі «голуба миру», такого «білого лебедя». Вони так борються за народ, за всі його права, що чомусь немає ніякого результату, навпаки – ситуація дедалі погіршується. Поглиблюються всі кризи: політична, економічна, соціальна. Люди зневірюються, патріотизм зникає.
26 лютого в Україні відзначать День кримськотатарського опору російській окупації
| History |
Сьогодні в Україні відзначать День кримськотатарського опору російській окупації, передає УННЗокрема, 26 лютого у Києві відбудеться міжнародний форум "Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу".
Крім того, на Алеї Небесної Сотні, з 14.00 відбудеться Марш солідарності з кримськотатарським народом, українцями і людьми інших національностей, що проживають у тимчасово окупованому Росією Криму.
Україна мала успадкувати Герб УНР у первозданному вигляді, а не "осучаснювати" його, - журналіст
| Civil Society |
Герби передаються у спадок, а не створюються чиновникамиЯк відомо, слово "Герб" (від пол. herb і від нім. Erbe) означає "спадщина".
В Україні відзначають 100-річчя Державного Герба Тризуба. Але затверджене в УНР 100 років тому зображення Герба (художник - Василь Кричевський) відрізняється від сучасного вигляду Герба України, яка є спадкоємицею УНР.
Раніше Тризуб зображувався на овальному щиті, в стилізованому оливковому вінку, а тепер він - на п'ятикутному, загостреному донизу щиті, на якому він НІКОЛИ раніше не зображувався!
100 років тому, 25 лютого 1918 року, Тризуб затвердили Державним Гербом УНР
| History |
Золотий Тризуб 100 років тому був затверджений Державним Гербом Української Народної РеспублікиСвоє рішення тоді на засіданні Малої Ради обґрунтували тим, що це є знак Київської Держави часів Володимира Святого, – повідомляє Укрінформ.
Проте, історія українського герба почалась ще задовго до правління Володимира. Одне з перших зображень тризуба на наших теренах зафіксоване на знахідках періоду Трипільської культури IV-III тис. до н. е.
























