Main
"Здамо Крим без бою", - наполягли Тимошенко, Яценюк, Полторак, Пашинський на засіданні РНБО 23.03.2014, - Тенюх
| Politics |
Рішення здати Крим було прийняте 23 березня, – свідок у справі ЯнуковичаЕкс-міністр оборони заявив, що РНБО заблокувала його пропозицію про розгортання військ.
В. о. міністра оборони України, який займав цю посаду з 27 лютого по 25 березня 2014 року, адмірал Ігор Тенюх у своїх свідченнях у справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича зазначив, що остаточне рішення про виведення українських військ із Криму без опору було прийнято на засіданні РНБО 23 березня 2014 року.
Read more... Add new comment
|
| Politics |
"Ідея полягає в тому, щоб наші переговорники вели розмову з позиції сили", - Меттіс Міністр оборони Сполучених Штатів Джеймс Меттіс повідомив, що США потрібно додати свій ядерний арсенал ще одну крилату ракету.
Про це він повідомив 6-го лютого на засіданні комітету збройних сил Палати представників Конгресу США, передає "Радіо Свобода".
Гройсман вирішив "передати" громадам землю, яка і так належить їм за Конституцією з 1996 року, - експерт
| Economics and Business |
Гройсман анонсував передачу землі у власність територіальних громадПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував початок у лютому передачі землі у власність об’єднаних територіальних громад за межами населених пунктів.
"Я доручу Держгеокадастру відвести і передати всю землю в управління об’єднаним територіальним громадам. Нам не потрібно для цього ніяких змін у закони.
Невістка Порошенка розповіла про стосунки у родині та відпочинок на Мальдівах (ВІДЕО)
| Civil Society |
Дружина старшого сина Петра Порошенка дала перше особисте інтерв’юУ подружжя вже двоє власних дітей, але живуть вони, судячи зі слів Юлії, із батьками.
Принаймні, на запитання про відпочинок родини Порошенків на Мальдівах, сказала, що неодноразово стикалася зі свекром уночі, коли вставала годувати дітей, а він лише повертався з роботи. Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 6 лютого 2018 року:
Верховна Рада закликала президента Польщі повернутися до конструктивного діалогу
| Politics |
Верзовна Рада закликала президента Польщі повернутися до конструктивного діалогу
Верховна Рада закликала польську сторону до відкритості та конструктивності у подальшому розвитку двосторонніх відносин.
За відповідний проект постанови про Заяву ВР у зв’язку з ухваленням Сеймом і Сенатом Польщі "антибандерівського закону" (№7553) 6 лютого проголосували 242 депутати.
Степан Бандера - постать, якій у вірності Вітчизні, любові до свого народу, мабуть, немає рівних у світі, - письменник
| Civil Society |
Парадокс: Москва і Варшава нав’язують суверенній державі, Незалежній від Сейму і Кремля, своїх героїв! - Олег ЧорногузПольща в черговий раз у своїй історії йде хибним шляхом, і це на шкоду, в першу чергу, їй, коханій.
Засуджуючи до страти молодого студента Степана Бандеру, польський прокурор, прийшовши додому, у своєму щоденнику записав: “нашим би полякам навчитися любити так свою Ойчизну, як цей юнак любить свою Україну!”.
Багато поляків знали і допомагали нищівній машині нацистів. Польська спроба переписати історію, закрити роти тим, хто пережив Голокост, є шокуючою і гідною зневаги. Ми не дозволимо колабораціоністам сховатися за спинами нацистів і заперечити їхню історичну відповідальність.
У штабі назвали найгарячішу ділянку зони АТО (+ВІДЕО)
| Politics |
Російсько-терористичні війська в Донбасі гатили з мінометів, які давно мали бути відведені від лінії фронтуНа Луганщині терористи гатили з мінометів, гранатометів і великокаліберних кулеметів. Проте доба для українських військових минула без втрат.
Російсько-терористичні війська протягом минулої доби, 5 лютого, чотири рази прицільно обстріляли позиції українських військових в Донбасі. Незважаючи на раніше досягнуті домовленості про припинення вогню, провокаційні обстріли бойовиками позицій сил АТО не припиняються.
Український Біг-Бен та кімната пам’яті: як виглядатиме відреставрований Будинок профспілок (ВІДЕО)
| Civil Society |
Уже третій рік у будівлі тривають відновлювальні роботи, нині будівельники фактично вже на фінішній прямійЧастина приміщення навіть опалюється, її обіцяють здати в експлуатацію вже за пару місяців.
ТСН пройшлася поверхами легендарної будівлі.
Степан Бандера за все своє життя нікого не вбивав. Вбивали усе життя тільки його, - Олег Чорногуз
| Civil Society |
Письменник Олег Чорногуз: Польський прокурор на судовому процесі над Бандерою та його побратимами назвав їхній приклад гідним для наслідування у поляківПольський прокурор, який вимагав від судді смертної кари Степану Бандері, записує у своєму щоденнику, що, мовляв, ось як треба служити своєму народові - на прикладі Степана Бандери. Хай цей приклад, гідний наслідування, - записує він, - стане прикладом і нашому польському поколінню! Саме так треба любити свій народ! Саме так слід освідчуватися у великій Любові до своєї Вітчизни заради свободи якої він готовий померти, ні на мить не задумуючись.
Ми не за конкретних політиків, ми за Україну, - понад 10 тисяч українців вийшли на "Марш за імпічмент" (ВІДЕО)
| Politics |
Кордони з автозаків і тисячі копів: однодумці Саакашвілі організували в Києві черговий марш за імпічмент04 лютого на Майдані Незалежності в один час відбувалися відразу три заходи. Один із них - марш за відставку президента.
Попри фактичний провал минулої акції, сьогодні на марш вийшли більше 10 тисяч українців. Але центр Києва вже був заблокований яскравими конструкціями та перекритий правоохоронцями.
Кров, пролита під Крутами в полі, зійшла паростками волі, - політик і поет Володимир Черняк присвятив вірш героям
| Civil Society |
КРУТИ (100-річчю історичного бою присвячується)За помилки політиків у біді
своїми життями платять молоді:
під Берестечком триста козаків,
під Крутами триста юнаків.






















