Main
Аваков показав, як виглядає новий український паспорт (ВІДЕО)
| Civil Society |
ID-паспорти об'єднають у собі одразу декілька документівМіністр внутрішніх справ Аваков в ефірі ток-шоу "Право на владу" за 17 грудня 2015 року показав новий український ID-паспорт.
"Ось такий він буде, красивий, елегантний. І в ньому буде все — ваш паспорт, ваші права, ваш ідентифікаційний код, ваша картка соціального страхування", - сказав Аваков, демонструючи пластиковий документ.
Read more... Add new comment
|
| Politics |
Ігор Гурняк: Ціль влади з приватизацією явно недосяжна, бо протизаконнаЯк повідомлялося, Гройсман поспішає передати національну власність у приватні руки. Він бідкається, що "усі розмови про приватизацію викликають негативну реакцію: мовляв, хтось щось хоче вкрасти, і на цьому спекулюють недобросовісні політики".
Намагання влади роздерибанити залишки національної власності, яка за Конституцією (ст. 13, 14) належить народові - це злочин. На неправомірність цих дій звертає увагу і відомий експерт, доцент ЛНУ ім. І. Франка Ігор Гурняк:
Настав час об'єднуватись тим людям, які мають совість, - Семен Семенченко (ВІДЕО)
| Politics |
Семен Семенченко: Суспільство - це єдине, що зараз залишилось, коли не працює державаСемен Семенченко, народний депутат ("Об’єднання "Самопоміч") у прямому ефірі Шустер LIVE 11 грудня 2015 року:
- Чому у нас ідуть атаки на окремих чиновників, але не говориться, що вся система - єдине ціле? Верховна Рада не контролює уряд, який фактично і є владою. Що робити? Я для себе знайшов відповідь. Якщо народний депутат не бачить можливості подальшої зміни системи (під час війни), зміни системи мродерства, злодійства, обману людей, то необхідно йти до виборців, чесно їм про це говорити і разом з ними починати виправляти ситуацію, в тому числі і на вулицях...
І сміх і гріх! Короткий огляд курйозів на місцевих виборах-2015, - політолог
| Politics |
Володимир Бондаренко, політолог: Ну і насмішили!Відвирували передвиборні страсті-мордасті, і новообрані мери та депутати місцевих рад уже почали обживати свої нові крісла. А українські виборці все ще приходять до тями, згадуючи численні "ляпи" і курйози, якими так багаті були минулі два з половиною місяці. І часом навіть незрозуміло - чи то політтехнологи відверто "зливали" своїх кандидатів, пропонуючи їм такий передвиборний "креатив", чи то самим іміджмейкерам не вистачило знань чи досвіду.
Кат-Путін за жорстокістю до українців перевершив Сталіна, - Олег Чорногуз
| Politics |
Олег Чорногуз, письменник: Російський народ несе відповідальність за своїх кривавих царів - Сталіна і Путіна"Тіло бійця 28-ї бригади, батька шести дітей Романа Капація було порізане ножами, руки і ноги простріляні: українець помер, не витримавши катувань бойовиків "ДНР”. Стан звільнених з полону в Донецьку воїнів України - Романа Капація та Вадима Бабенка з 80-ї аеромобільної бригади шокував навіть лікарів.
У Брюсселі сьогодні стартує саміт ЄС
| Politics |
Дводенне засідання Європейської ради, на яке зберуться лідери країн ЄС, розпочнеться сьогодні у Брюсселі під головуванням президента Євроради Дональда Туска, передає УНН з посиланням на прес-службу інституції.Серед питань, які планується обговорити, – боротьба з тероризмом, міграційна криза, референдум у Великобританії щодо членства у ЄС. Окрім того, як очікується, європейські лідери торкнуться економічних питань, що, зокрема, стосуються Економічного і валютного союзу, Єдиного ринку ЄС.
Переважна більшість росіян відчула економічну кризу і почала економити на харчуванні
| Politics |
80% росіян побачили в РФ економічну кризу, а 15 % - кризи в країні не бачать. Про це свідчать результати опитування "Левада-центру".
У тих, хто говорить про кризу, оцінки тривалості розподілилися майже порівну. Кожен п'ятий (19%) вважає, що криза триватиме рік або півтора, 22% дають кризі менше двох років. 21% впевнені, що криза "буде дуже тривалою, а наслідки будуть проявлятися протягом багатьох років". 23 % не змогли відповісти, як довго криза буде тривати.
Тимошенко заявила про необхідність притягти Яценюка до кримінальної відповідальності
| Politics |
Мене прем'єр-міністр лякає. Враження, що ця людина трохи неадекватна, - Юлія ТимошенкоНародний депутат від "Батьківщини" Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила, що доходи бюджету України на 2015 рік отримані за рахунок інфляції, а не зростання економіки.
«Чесно кажучи, мене прем'єр-міністр [Арсеній Яценюк] лякає. Враження, що ця людина трохи неадекватна. У мене зараз на руках цифри. Він планував, уявіть собі, інфляцію в 2015 році 26,7%. Реально отримав 45,8%», - сказала вона.
Небезпеку Україні несе влада, - журналіст
| Politics |
Павло Січкар: Відео конфлікту в АП викрило справжню сутність владиОприлюднене відео конфлікту на засіданні Національної ради реформ в адмінстрації Президента виявило гнилість влади, яка є за суттю неукраїнською:
- Президент України Порошенко розмовляв мовою окупанта;
- Аваков показав свою сутність, висловлюючись нецензурною лайкою (в публічному місці!).
Керований бардак "Вована Пітерського", - експерт
| Politics |
Сергій Грабовський: У створеній Путіним системі почали з’являтися "дірки", вона починає ставати некерованоюНещодавно аналітики компанії Global Financial Integrity (GFI) опублікували звіт, присвячений вивозу капіталу з Росії. З якогось дива цей звіт виявився ледь поміченим українськими політичними аналітиками, а тим часом він дає уявлення не стільки про економіку РФ (хоча і про неї також), скільки про тамтешній політичний режим.
Отже, спершу цифри, потім висновки.
Аваков оприлюднив відео конфлікту з Саакашвілі
| Politics |
Аваков оприлюднив відео на FacebookМіністр внутрішніх справ України Арсен Аваков оприлюднив відео конфлікту з губернатором Одеської області Михайлом Саакашвілі.
Відео конфлікту розміщена на сторінці глави МВС у Facebook.
У комнетарі до відео Авкаов написав:






















