Main
У Києві відкрилося метро (ВІДЕО)
| Civil Society |
Вранці 25 травня запрацювали всі лінії столичного метрополітенуДжерело: кореспондент УП
Деталі: Через два місяці карантину й вимушеного простою, столична підземка нарешті знову запрацювала у звичному режимі.
Read more... Add new comment
|
| Health Care |
6 пацієнтів померлиЗа даними Центру громадського здоров’я МОЗ, станом на 9:00 25 травня в Україні 21245 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 623 летальні.
7234 пацієнти одужало. Загалом захворіли 1546 дітей та 4112 медиків. За добу зафіксовано 259 нових випадків.
"Плани Путіна зруйновано. Це сильний удар, він переймається й не може змиритися", - експрем'єр Росії
| Politics |
Через епідемію коронавірусу та падіння цін на нафту Росія опинилася в скрутному становищі, - Михайло КасьяновПрезидент Володимир Путін не хоче допомагати бізнесу відновлюватися після карантину, тому країну накриють масштабні звільнення та безробіття.
В таких умовах росіянам доведеться проголосувати за продовження президентських повноважень лідера РФ ще на 16 років.
24 травня на центральних площах міст України відбудеться акція "Стоп реванш"
| Civil Society |
Про це повідомляє "Рух опору капітуляції" на Інтернет-сторінці акції "#Стоп реванш"Початок протестної акції проти політики капітуляції - о 14.00.
Організатори обгрунтовують причини та мету акції:
Зеленський нахабно обманув своїх виборців, обіцяючи покінчити з олігархатом. Насправді ж, олігархи й надалі продовжують керувати країною і навіть публікують свої фотографії з кабінету Зеленського та вихваляються своїм впливом.
В Україні виявили 406 нових заражених коронавірусом, 179 одужали
| Health Care |
Загинули ще 12 хворихПротягом останньої доби, 23 травня, в Україні лабораторно підтвердили ще 406 випадків Covid-19, одужали 179, при цьому 12 заражених людей померли.
Джерело: Центр громадського здоров’я МОЗ
Деталі: Протягом минулої доби виявили на 26 випадків менше, ніж днем раніше (22 травня захворювання діагностували у 432 осіб). Загальна кількість заражень з початку епідемії в Україні складає 20 986.
Гарна новина для киян: у столиці будують чергові станції метро – “Мостицьку” та “Проспект Правди” (ВІДЕО)
| Civil Society |
Запустити у роботу нові станції на Виноградар планують уже наприкінці 2021 рокуЯк будують нові станції метро в Києві.
Тільки уявіть, як ця споруда буритиме нове київське метро! Вага буру – понад 200 тонн, а довжина – 96 метрів. Зараз у Києві будують дві нових станції – “Мостицьку” та “Проспект Правди”.
Сумно, коли стара влада порушувала Конституцію. Страшно, коли нова влада не читала Конституцію, - Томенко
| Politics |
20 травня Зеленський, а згодом і депутати від “Слуги народу” розповіли, коли можливий розпуск нинішньої ВРПопулярно кажучи, Президент і його слуги сказали, що коли захоче Зеленський, тоді й розпустить.
“Поки вони будуть голосувати, я буду підтримувати… Як тільки вони не будуть голосувати… не думаючи ні про що, я буду розпускати парламент.”
Коронавірус в Україні: 432 випадки за минулу добу
| Health Care |
За минулу добу в Україні зафіксовано 432 випадки коронавірусу, 17 летальних випадків та 344 випадки одужанняДжерело: міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу в суботу, МОЗ
Деталі: Міністр повідомив, що із тих, хто захворів за минулу добу, 60 дітей та 93 медпрацівника. Госпіталізовано 107 осіб.
Загалом з початку пандемії в Україні зафіксовано 20 580 випадків захворювання, померло 605 людей, одужало - 6 929.
Головне запитання для Зеленського сформулювали не журналісти, а Леонід Кравчук
| Politics |
Пресконференція висвітлила "беззубість" представників "четвертої влади"На жаль, президенту не були поставлені такі вкрай важливі запитання:
1. Чому Ви, гарант додержання Конституції, грубо порушуєте її самі (лобіювання президентом у парламенті всупереч волі народу антиконституційного закону про ринок землі, закону про подвійне громадянство, антиконституційне об'єднання територіальних громад через органи місцевого самоврядування тощо)?
Україна сумує за відомим політиком
| Civil Society |
Не стало екс-нардепа Анатолія МатвієнкаДепутат Микола Княжицький повідомив про смерть політика Анатолія Матвієнка.
Помер відомий український політик Анатолій Матвієнко. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив депутат Микола Княжицький.
"Анатолій Сергійович Матвієнко помер. Він завжди був патріотом і справжнім українцем, у незалежній Україні завжди був одним із лідерів націонал-демократичних сил.
За минулу добу в Україні на COVID-19 захворіло 442 особи, одужало 358 осіб
| Health Care |
9 пацієнтів померлиКількість захворювань COVID-19 в Україні перевалила за 20 тисяч.
Джерело: міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу, ЦГЗ
Пряма мова: "За минулу добу в Україні на COVID-19 захворіло 442 особи. З них 29 дітей, а також 74 медпрацівника.























