Main
УНРада звернулась до органів влади з нагоди 25-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні
| Politics |
"Українська Національна Рада" у своєму відкритому зверненні нагадує органам влади в Україні, що 22 серпня 1992 року відбулася історична подія – передача повноважень від Української Народної Республіки сучасній УкраїніЦя подія – унікальна й безпрецедентна не лише в українській, а й у світовій історії. Державний Центр УНР в екзилі (у вигнанні), який протягом 72-років репрезентував Україну за кордоном, урочисто передав атрибути УНР відродженій Україні, в якій 24 серпня 1991 року відновилася державна незалежність з часу її проголошення IV-м Універсалом Центральної Ради 22 січня 1918 року.
Read more... Add new comment
|
| Politics |
У столиці на Борщагівці відкрили пам’ятник українським воїнам Монумент символізує янгола-охоронця України, який величезним мечем вражає ворога - Росію.
Гроші на спорудження зібрали самі бійці АТО і меценати. Розмістився гранітний меч на перетині проспектів Курбаса та Корольова.
У столиці це фактично перший пам’ятник захисникам Донбасу.
Росія ігнорує санкції. ОБСЄ фіксує використання важкої зброї в ОРДЛО
| Politics |
Спостерігачі місії ОБСЄ в Україні продовжують фіксувати використання важкої зброї на окупованому ДонбасіПро це заявив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг на брифінгу у вівторок, повідомляє Укрінформ.
"Минулого тижня спостерігачі ОБСЄ зафіксували 15-відсоткове зниження кількості порушень режиму тиші... Водночас тижнем раніше кількість порушень була на 55% більшою.
Україна подала нові докази російської агресії до Гаазького трибуналу (ВІДЕО)
| Politics |
Це розслідування Іловайської трагедіїКиїв офіційно звинуватив Москву в масовому вбивстві українських солдатів.
Загалом тоді загинули 366 наших військовослужбовців. За даними слідства через російське вторгнення 23-24 серпня 2014 року українські підрозділи опинилися у так званому Іловайському котлі. Кількість російської армади переважала українських оборонців у 18 разів.
Непохитний "Роттердам+": як "еліта" пошила в дурні всіх українців, - експерт
| Economics and Business |
Після введення формули "Роттердам+" виграли генеруючі компанії, передусім ДТЕК Ахметова, - Олег ПеретякаУ дурнях залишилися країна, яка далі залежить від поставок вугілля з Росії, промислові споживачі та населення.
Минуло майже 1,5 року з того часу, коли з легкої руки Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) в Україні почала працювати скандальна формула "Роттердам+".
Ляшко звинуватив Тимошенко у підігруванні російській пропаганді
| Politics |
Замість спростування російської брехні, Тимошенко її підтверджує, дискредитуючи Україну, – ЛяшкоЛідер Радикальної партії Олег Ляшко звинуватив очільницю “Батьківщини” Юлію Тимошенко у підігруванні російській пропаганді.
Політик наголосив, що у “жодної адекватної людини” в Україні немає найменшого сумніву, що саме російські спецслужби запустили в американській пресі дезінформацію про постачання Україною двигунів до північнокорейських ракет.
Як можна переїдати із жебрацькою зарплатою? - журналіст відреагував на слова Реви
| Politics |
Що німцям смерть, те українцям - їжаМіністр політики, якої у нас немає, висловився аполітично. Знав, що секс, їжа і безпека - базові потреби людини, але вирішив одну з цих потреб обмежити. Мовляв, громадяни, тримайте рот на замку і в споживанні продовольства. Нічого всі гроші спускати в унітаз. Звичайно ж, міністр мав на увазі не обурений простий народ, а тих, хто у відомих київських ресторанах дійсно витрачає півзарплати (50 - 100 тис. на місяць) на жратву.
Міністр соцполітики принизив українців, які на його думку... забагато їдять! (ВІДЕО)
| Politics |
Від слів мінстра Реви ревіти хочеться!МІНІСТР РЕВУ ТА ПЛАЧУ. ЯК У МЕРЕЖІ КЕПКУЮТЬ ІЗ ЗАЯВИ ГЛАВИ МІНСОЦПОЛІТИКИ ПРО АПЕТИТ УКРАЇНЦІВ
Рева вважає, що українці їдять більше через іншу культуру харчування.
Користувачі соціальних мереж бурхливо відреагували на заяву міністра соціальної політики
Підписи в анкеті Саакашвілі і документах з Одеської ОДА відрізняються
| Politics |
Підпис на анкеті для отримання українського громадянства, яку нібито заповнив Михайло Саакашвілі міститься не той підпис, який він ставив під документами під час роботи головою Одеської області.Такий висновок можна зробити з одного з останніх документів, підписаних Саакашвілі на посаді, і якій "Українській правді" передав експерт центру "Ейдос" Гліб Каневський.
Підпис, який він проставив, написаний кирилицею. Підпис, який міститься в анкеті – зроблений грузинською мовою.
ОБСЄ помітила в окупованому Донецьку рух військової техніки (ВІДЕО)
| Politics |
Фронтові зведення9 тентованих вантажівок підтягували зенітки до передової, - ОБСЄ.
На Донеччині затримали інформатора терористів. За даними обласної поліції - це 23-річний чоловік, якого затримали на блокпосту у Маріуполі. Про активний обстріл околиць Авдіївки повідомили військові. Доба у зоні АТО не минулася без поранених. А під Маріуполем почнуть розмінування звільнених уже мирних територій.
Ворог з усіх сил готується до наступу, до повномасштабної війни, а ми - до святкування Незалежності, - письменник
| Politics |
"Події столітньої давнини повторюються один в один. На жаль… З них ніхто не виніс уроків…" - Олександр Горобець, письменник"ЗЕЛЕНИЙ КОРИДОР" ІЗ ПРИДНІСТРОВ'Я – МОСКОВСЬКА ЗМІЯ У СЕРЦЕ УКРАЇНИ
Почитайте, панове, стрічку сьогоднішніх новин. Перед цим нагадаю, що в країні триває жорстока, не милосердна війна. Наші втрати перевищили вже понад одинадцять тисяч кращих синів і дочок.























