The Will of the People: Public Policy Portal
Після 2 червня КМДА на чолі з Поповим стане нелегітимною
| Politics |
Закінчення терміну повноважень Київради має автоматично спричинити нелегітимність його виконавчого органу КМДА, зазначає експерт з питань територіальної організації влади, колишній народний депутат від "Батьківщини" Юрій Ганущак.Після 2 червня 2013 р., коли закінчується визначений Конституцією термін повноважень Київської міськради і мера столиці, діяльність очолюваної Олександром Поповим Київської міської державної адміністрації як виконавчого органу Київради також стає незаконною, - пише DT.UA.
Read more... Add new comment
More Articles...






















