Main
"Путін буде битися до кінця, бо у нього із Кремля залишилося тільки два виходи", - Рабінович
| Politics |
Один шлях - із Кремля прямо на кладовище, інший - із Кремля в ГаагуПроте президент РФ буде намагатися усіма шляхами не потрапити до міднародного суду, наголосив російський фінансист і блогер Слава Рабінович.
"Підкомісія Міністерства оборони Польщі з розслідування Смоленської катастрофи стверджує, що знайшла сліди вибухівки на багатьох фрагментах літака Ту-154М, який зазнав аварії у 2010 році,
Read more... Add new comment
|
| Civil Society |
У слідства є список 47 "щасливчиків": "Переважно, це – відомі українські та екс-російські журналісти"Список ріс на очах. Одразу після "вбивства" Бабченка російський опозіціонер Ілля Пономарьов, який втік від путінського режиму до Києва, написав про відомі йому "три замовлення на російських опозиціонерів з числа емігрантів". Яких, однак, в кінцевому списку так і не виявилось.
Наступного дня, у четвер, генпрокурор оголосив про список з 30 журналістів та діячів, яким загрожує небезпека – майже так само, як і Аркадію Бабченку.
Крим упевнено перетворюється на пустелю
| Politics |
Природа забирає своє і солончаки наступають
Отже, в окупованому Криму оголошено режим надзвичайної ситуації у зв'язку з посухою в чотирьох районах півострова: Червоногвардійському, Нижньогірському, Первомайському і Радянському.
В принципі, нічого незвичайного, хоча самі кримчани будуть з цією напастю зустрічатися все частіше і частіше, в усі нових і нових районах. Про те, що окупований півострів висихає після відключення поставок води з України, говорилося і писалося багато.
Австрійський журналіст вивів Путіна із себе і змусив сказати правду. Чи почують її в Європі? (ВІДЕО)
| Politics |
Путін: "Якщо вам не подобаються мої відповіді..."Австрійський журналіст вивів Путіна із себе і змусив сказати правду. Чи почують її в Європі?
Російський президент Володимир Путін напередодні візиту до Відня 5 червня дав інтерв’ю австрійському каналу ORF, під час якого відповів на низку запитань, що зокрема стосувалася України.
Юліне дежавю: "Український прорив-2"
| Politics |
"Юлізм" в дії: Навіщо Тимошенко "новий курс"Через одинадцять років після "Українського прориву" в команді Юлії Тимошенко, схоже, вирішили повторити шоу з пафосними заявами та популістичними обіцянками.
Як відомо, все нове – добре забуте старе. У реаліях української політики часто трапляється так, що політики не лише займаються самоцитуванням,
У "справі Бабченка" поки що надто мало контексту і занадто багато інтерпретацій
| Politics |
"Про небіжчиків або добре, або нічого". "Мета виправдовує засоби"
Постійно натрапляв на згадування двох загальновідомих цитат, читаючи численні тексти/коментарі про вбивство/воскресіння Бабченка.
Перший афоризм активно експлуатувався після повідомлення про загибель Аркадія, — як обґрунтування для критики тих, хто дозволяв собі не надто приємні слова на його адресу. Другий став популярним після знаменитого брифінгу в СБУ
Українська Конституція стала жертвою невігластва, - Роман Безсмертний
| Politics |
Роман Безсмертний: Реформувати тут нічого. Все треба створювати з нуляВам сьогодні будь-який юрист скаже, - не лише політик, - що в Україні Конституції немає, її юридично не існує. Тому що після тих шпагатів, на які її садили, вона процесуально зникла. Тому мова йде про певні установчі дії, глибокі установчі дії. Але ще раз акцентую увагу: сигнал про це мають дати вибори.
Він і Вона. До чого готуються штаби Порошенка і Тимошенко
| Politics |
Сьогоднішній президент є "лідером" рейтингу недовіри"Що ви будете робити з Тимошенко?", – поцікавився якось один з авторів в одного із найближчих соратників президента Петра Порошенка.
"Тягнути її. Вони ж не виживуть одне без одного", – напівжартома відповів він. І серйозно додав: "Порошенко їй потрібен так само, як і вона йому".
Як би абсурдно не виглядала ця теза, ставитись до неї варто з усією серйозністю. Здавалося б, саме дует Тимошенко-Порошенко підходить на роль найзапекліших противників, кожному з яких треба будь-що знищити іншого.
Поліграф підтвердив, що Савченко готувала теракт
| Politics |
Плани захоплення державної влади Савченко обговорювала з Рубаном, очільником "днр" Захарченком та його соратником Тимофєєвим
Перевірка на поліграфі підтвердила, що Савченко готувала теракт. Про це у понеділок, 4 червня, повідомляє прес-центр Служби безпеки України.
"За результатами проведеного дослідження комісією експертів надано категоричні висновки про наявність у Савченко Н.В. позитивних психофізіологічних реакцій, які свідчать, зокрема, про те, що Савченко Н.В. обговорювала плани насильницького повалення конституційного ладу,
Окупований Донбас провалюється крізь землю
| Politics |
Поверхня окупованого Донецька провалюється під землю: в МінВОТ розповіли про причини
На території окупованого Донецька грунт просідає на 20-25 см.
Про це на прес-конференції повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, презентуючи дослідження екологічного стану Луганської та Донецької областей, передає Depo.Донбасс.
"Жити по-новому!": Юлія Тимошенко скликає українців на всеукраїнський форум "Новий курс України"
| Politics |
Тимошенко: Маю честь запросити Вас до участі у роботі Форуму "НОВИЙ КУРС УКРАЇНИ"На цей захід я запрошую експертів, фахівців, відповідальних лідерів, представників громадянського суспільства, бізнесу, медіа та міжнародних партнерів, з якими ми спільно шукатимемо відповіді на головні виклики сьогодення, - йдеться на сайті Форуму.
























