Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Міністр фінансів Сергій Марченко про напад на журналістів в "Укрексімбанку": Це неприпустимо

   Civil Society
Сергій Марченко заявив, що "Укрексімбанк" мав запобігти конфлікту з журналістами програми "Схеми".
Державний "Укрексімбанк" мав зробити все, аби не допустити конфлікту з журналістами програми "Схеми", заявив міністр фінансів України Сергій Марченко в коментарі агенції "Інтерфакс-Україна" у вівторок, 5 жовтня, повідомляє DW.
"Я вважаю, що будь-які конфлікти з журналістами неприпустимі! Очевидно і зрозуміло, що журналісти мають право і повинні ставити будь-які запитання, а всі представники держави зобов'язані і мають відповідати на ці запитання
 

PostHeaderIcon Знахабніле бидло: влада повернулася в часи Януковича, - Юрій Бутусов

   Politics
"Нові обличчя", які ще продовжують говорити про майбутнє, пробили дно, - Головний редактор Інтернет-видання Цензор.НЕТ Юрій Бутусов
Вчора глава Укрексімбанку Євген Мецгер, особистий друг президента Володимира Зеленського, запросив до свого кабінету на інтерв'ю знімальну групу програми Схеми, журналіста Кирила Овсясяного. Під час інтерв'ю Мецгеру не сподобалось одне із запитань, після чого він наказав затримати журналіста своїй охороні! Після цього у оператора силою забрали камеру, забрали карти пам'яті, і видалили запис. Євген Мецгер- це просто бандит, який викрав людину, перешкоджав журналістській діяльності.
 

PostHeaderIcon Нічия у футбольному матчі Динамо - Шахтар додала інтриги у боротьбі за звання найкращої команди України, - спортивний аналітик

   Sport
Микола Нагорний про футбольний матч " Динамо" - "Шахтар" 3 жовтня 2021 року
Десятий тур УПЛ закінчився черговим дербі між найсильнішими командами України: "Динамо" приймало своїх  супротивників з Донецька.
До цієї зустрічі команди встигли зіграти між собою матч за суперкубок, в якому гірники впевнено переграли киян.
 

PostHeaderIcon 4 жовтня вперше в Україні відбулася прем’єра документального фільму Сергія Лозниці "Бабин Яр. Контекст" (ВІДЕО)

   Civil Society
У рамках спецформату "Свободи слова" на ICTV вперше в Україні відбулася прем’єра документального фільму режисера Сергія Лозниці "Бабин Яр. Контекст".
Фільм уже отримав нагороди на міжнародних кінофестивалях.
Після завершення показу стрічки, в студії "Свободи слова" відбулося її обговорення, а також дискусія про місце трагічних подій 80-річної давнини в історії України та всього світу.
 

PostHeaderIcon В одному з київських хостелів СБУ затримала розвідника "днр" (ВІДЕО)

   Politics
Служба безпеки України затримала співробітника так званої "днр"
Він у 2014-му році добивав наших військових.
На нього наділи кайданки в одному з київських хостелів, куди він прибув з окупованої території. Напередодні він перетнув кордон з окупованим Кримом. Про це йшлося в сюжеті випуску ТСН.19:30 за 4 жовтня 2021 року:
 

PostHeaderIcon Прем'єр-міністр Грузії заявив, що Саакашвілі планував убивство опозиціонерів

   Politics
Саакашвілі зможе повернутися в Україну після 6-ти років відсидки в грузинській тюрмі, - Іраклій Гарібашвілі
Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що експрезидент Міхеїл Саакашвілі готував провокації та навіть "ліквідацію декількох опозиційних лідерів".
Джерело: Гарібашвілі цитує "Українська правда" з посиланням на Інтерфакс-Україна, Грузія Онлайн, Radiotavisupleba.ge
Пряма мова: "У нас сьогодні дуже хороші, братерські відносини з Україною. Саакашвілі, тим більше у в'язниці, не стане причиною погіршення наших міждержавних відносин".
 

PostHeaderIcon Зеленський хотів подати у відставку на 30-річчя Незалежності, щоб продовжити президентство після дострокових виборів, - Данилюк (ВІДЕО)

   Politics
На День Незалежності Зеленський мав оголосити, що хоче подати у відставку, але цей план провалився
Сенсаційна заява Олександра Данилюка: для чого Зеленському подавати у відставку?
Існував план: на день Незалежності України Зеленський збирався подати у відставку і стати президентом ще на 5 років після дострокових виборів.
 

PostHeaderIcon "Офшор 95": документи підтвердили отримання фірмами Зеленського і Ко мільйонів від Коломойського (ВІДЕО)

   Politics
Розслідування "Офшор 95" про таємниці офшорного бізнесу президента Володимира Зеленського і про "брудні" гроші олігарха Ігоря Коломойського
Документи Pandora Papers нового витоку з 14 фірм, які реєстрували та обслуговували офшорні компанії, частково підтвердили схему переказування коштів від структур олігарха Ігоря Коломойського до офшорних фірм президента Володимира Зеленського та його соратників.
 

PostHeaderIcon Україна перетворюється на острів, "весь покритий зеленню", - сатиричне відео

   Civil Society
"Зелена" монобільшість узурпує владу в державі
Монобільшість хоче звільнити недостатньо слухняного Голову ВР Разумкова, що може призвести до тотальної "зеленізації" України.
Свій Прем'єр-міністр, свій Генеральний прокурор, свій спікер парламенту...
Зеленський заспівав про Україну - зелений "острів невезіння".
 

PostHeaderIcon Що показав аналіз води з бутлів, крану і криниці: яку воду можна пити? (ВІДЕО)

   Ecology
Чи можна пити сиру воду з бутлів? А з криниці чи з-під крана?
Журналісти-розслідувачі відправили на аналіз бутильовану воду шести виробників та з криниці і перевірили воду, яку так нахвалював водоканал – з-під крану.
Яка вода корисніша, а яку не варто пити? Результати лабораторних тестів – у сюжеті.
 

PostHeaderIcon Відбувся брифінг президента Зеленського у Трускавці (ВІДЕО)

   Politics
Пресконференція розпочалася без вступного слова президента
У Трускавці в готелі Rixos Prykarpattya відбулася пресконференція президента України Володимира Зеленського.
Захід тривав близько години. Пресконференція розпочалася без вступного слова президента ВІДЕО.
Представники засобів масової інформації одразу почали ставити питання.
Пресконференція президента Володимира Зеленського в Трускавці / Україна 24
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні786
mod_vvisit_counterВчора3302
mod_vvisit_counterЦього тижня22126
mod_vvisit_counterМинулого тижня33283
mod_vvisit_counterЦього місяця44710
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27836190