Main
Сергій Лещенко займатиметься нформаційною політикою Офісу президента замість Подоляка
| Politics |
Помічник керівника Офісу президента Михайло Подоляк уже не відповідає за інформаційну політику президентської канцеляріїЦю функцію тепер виконуватиме член Наглядової ради “Укрзалізниці” Сергій Лещенко.
Про це в ефірі “Прямого” розповів народний депутат VIII скликання Борислав Береза.
“Дійсно, прикра історія. Але після того, як були оприлюднені рейтинги президента та “Слуги народу” в Офісі президента сказали "до побачення" панові Подоляку. Він ще залишається помічником або радником пана Єрмака, але вже не керує інформаційною політикою…” – розповів він.
“Але ви ще будете жалкувати про нього, вам буде його не вистачати, ви будете вважати, що це був взірець виваженості та коректності. Тому що замість пана Подоляка буде Сергій Лещенко. І це не жарт.
Read more... Add new comment
|
| Civil Society |
Bellingcat знайшла докази, що катівня "Ізоляція" підконтрольна ФСБ РФРозслідувачі Bellingcat повідомили, що знайшли докази того, що катівня "Ізоляція" у Донецьку – це структура, підконтрольна російським спецслужбам.
Джерело: Керівник відділу розслідувань видання Bellingcat Христо Грозєв в ефірі "Свобода слова Савіка Шустера"
Пряма мова Грозєва: "Ми розпочали це розслідування після мого знайомства зі Стасом Асєєвим… Перша частина нашого розслідування була досить швидкою, нескладною – ми змогли виявити російські паспорти трьох катів… це Кривоніс, Бутенко, Єремичів.
Головний кат донецької тюрми "Ізоляція" на першому ж допиті здав своїх російських кураторів (ВІДЕО)
| Politics |
Кат таємної тюрми "Ізоляція" Денис Куликовський розповів, як працював його концтабірДопит ката.
СБУ виклала в мережу фрагменти відео, де заарештований комендант таємної донецької в'язниці "Ізоляція" Денис Куликовський дає свідчення.
Він розповів, як сам катував полонених, як в "Ізоляції" планували теркати в Україні, і про те, що всіма цими процесами керувала ФСБ Росії.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.16:45 за 12 листопада 2021 року:
Дмитро Кулеба: Безпека буде ключовою темою переговорів з міністрами країн ЄС та керівництвом НАТО у Брюсселі
| Politics |
Про це міністр повідомив на онлайн-брифінгу у п’ятницю, 12 листопадаУ понеділок, 15 листопада, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відвідає Брюссель.
Там він візьме участь у зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у рамках підготовки до саміту Східного партнерства, проведе переговори з керівництвом НАТО та низку двосторонніх зустрічей з колегами-міністрами та Єврокомісарами.
Про це міністр повідомив на онлайн-брифінгу у п’ятницю, 12 листопада: ВІДЕО
Кремль утомився: все, що потрібно знати про нинішню ситуацію на Донбасі та дії Росії, - Сергій Гармаш
| Politics |
Москва здійснює комплекс заходів, спрямованих на "ментальну" інтеграцію жителів ОРДЛО до РФТак вважає журналіст Сергій Гармаш, представник ОРДО від України в ТКГ по Донбасу.
Насамперед, це видача російських паспортів жителям окупованої частини Донбасу й де-факто проведення на території ОРДЛО виборчої кампанії і самих виборів до Держдуми Росії.
Це також безпрецедентна кількість різних "інтеграційних" заходів з участю депутатів Держдуми РФ, які ми спостерігали з початку нинішнього року.
Як виглядає палац кума Путіна із 114 приміщень площею понад 2000 кв.м, - нове розслідування "Схем" (ВІДЕО)
| Hot topic |
Маєток кума Путіна Медведчука: шубосховище, церква на горищі, секретна кімнатаПропонуємо вам долучитися до "екскурсії" палацом кума Путіна.
Як живе під санкціями Віктор Медведчук – голова політради "Опозиційної платформи – За життя"? За словами самої дружини політика Оксани Марченко, у них "проста родина", яка живе "невибагливо".
Рішенням РНБО, у фінансових операціях подружжя обмежене з лютого. Як виявили "Схеми", це не заважає їм проводити капітальний ремонт у своєму маєтку в Пущі-Водиці під Києвом площею у понад дві тисячі квадратних метрів.
Визначено 10 ділянок можливого підходу нелегальних мігрантів з Білорусі, – Монастирський
| Politics |
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що "нормальний кордон" між Україною та Росією, а також Україною і Білоруссю відсутнійВін також заявив, що 10 ділянок будуть особливо охоронятися через можливість підходу мігрантів з Білорусі.
Джерело: Монастирський в ефірі ток-шоу "Право на владу"
Пряма мова: "Прикордонники є, кордон позначений, але самої споруди кордону немає.
США не відкидають повномасштабного вторгнення Росії в Україну, - Блінкен (ВІДЕО)
| Politics |
Але не полишатимуть зусиль покарати РФПро це заявляє Держсекретар Ентоні Блінкен.
Це сталося після підписання ним і його українським колегою Дмитром Кулебою оновленої Хартії стратегічного партнерства.
У ній, зокрема, зафіксовано, що Росія є державою-агресором, а США не полишатимуть зусиль покарати її.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 11 листопада 2021 року:
"Помста власника", — редакція Kyiv Post про закриття видання
| Civil Society |
Журналісти були проти змін формату роботи та пропонували власникові Аднану Ківану продати газету чи передати їм торгову маркуАле переговори були невдалими.
Бізнесмен Аднан Ківан, у власності якого перебуває англомовне видання Kyiv Post, повідомив, що робота інформаційного ресурсу тимчасово припиняється. Проте, журналісти з редакції Kyiv Post кажуть, що видання закрилося повністю. Про це написала журналістка Анна Миронюк на своїй сторінці у Facebook.
Міністр культури Ткаченко написав заяву про відставку (ДОКУМЕНТ)
| Politics |
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко подав у відставкуПро це міністр повідомив у Facebook, передає Цензор.НЕТ.
Ткаченко сьогодні відправив свою заяву Голові ВР Руслану Стефанчуку.
"Про причини. Рішення Кабміну щодо Держкіно приймалось без погодженням з МКІПом. Забрати Держкіно у Міністерства культури та інформполітики і передати його в управління Кабміну – нелогічно. Це як забрати у компанії транспортний відділ і передати його в управління раді директорів. Такі стиль та підходи щодо управління процесами мене дивують – не мій концепт та цінності", - йдеться в повідомленні.
Леросу повідомлено про підозру "за хуліганство у стінах парламенту", – ДБР
| Politics |
Депутату Верховної Ради Гео Леросу вручили письмове повідомлення про підозру "за грубе порушення громадського порядку у сесійній залі парламенту"Про це 11 листопада повідомило Державне бюро розслідувань.
"4 листопада 2021 року народний обранець, виступаючи з парламентської трибуни, образливо висловився щодо вищих посадових осіб держави. При цьому він не реагував на зауваження головуючого на засіданні, продовжував такі дії навіть після вимкнення за рішенням головуючого мікрофону. Усвідомлюючи, що промова не буде фіксуватися засобами масової інформації, показав непристойний жест,























