Main
Україна здатна потопити весь Чорноморський флот РФ: експерт сказав, що для цього потрібно (ВІДЕО)
| Politics |
Україна здатна потопити весь Чорноморський флот країни-агресора РФ Для цього потрібно, щоб у нас на озброєнні з'явилися ракети Harpoon, які можуть вражати цілі на відстані 500 кілометрів.
Про це військовий експерт Олег Жданов сказав 9 червня в ефірі програми "ФЕЙГІН LIVE" на YouTube. Ракети такої дальності здатні дістати до Новоросійська (РФ).
"Не всі 100 (російських кораблів ЧФ можна знищити, – Ред.), тому що серед цих 100 є катери, малорозмірні, але вони бойові. А все, що водотоннажністю від 1000 тонн і більше, то цілком можливо", – сказав Жданов.
Read more... Add new comment
|
| Politics |
Резніков розповів, скільки бійців втрачає ЗСУ в деньУкраїна щодня втрачає до 100 бійців вбитими і до 500 пораненими. Ворог продовжує просуватись на деяких ділянках фронту.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра оборони Олексія Резнікова.
"Ситуація на фронті важка. Ми втрачаємо щодня до сотні наших бійців вбитими і до 500 пораненими", - каже він.
За його словами, Кремль продовжує тиснути масою, буксує, наражається на потужний опір, несе величезні втрати.
"На озброєння росармії надійшла нова зброя - камінь", - пародія Юрія Великого на брифінг МО РФ (ВІДЕО)
| Civil Society |
СпецоБСерація іде за планом, - черговий брифінг Міноборони Російської ФедераціїІ знову в ефірі спікер Міністерства оборони РФ Конашенков з черговою порцією новин, які їх невдовзі чекають.
Про це - в новому сатиричному відео від українського пародиста Юрія Великого.
Сміємось - отже не здаємось.
Росіяни, які живуть в Україні, продовжують спалювати свої паспорти як непотрібні папірці (ВІДЕО)
| Civil Society |
Більшість росіян, які проживають на території України, засуджують безпідставну агресію росії проти УкраїниДержавне бюро розслідувань продовжує протидіяти ворогу на усіх рівнях.
Серед іншого, триває системна перевірка громадян російської федерації щодо можливої їхньої причетності до діяльності диверсійно-розвідувальних груп.
Більшість росіян, які проживають на території України, засуджують безпідставну агресію росії проти України.
Так, мешканець Одеси на знак протесту публічно спалив свій паспорт громадянина рф, щоб ніколи не мати нічого спільного з рашистами.
Суд заборонив партію ОПЗЖ, а її майно передається державі
| Politics |
8 червня Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність політичної партії "Опозиційний блок"Повідомляється, що майно партії та всіх її осередків, згідно з рішенням суду, передається державі.
Проте саме рішення може бути оскаржене у Верховному Суді.
Копію рішення суду одержав Рух Чесно.
Засідання суду формально було відкритим, проте журналістів без пояснень до зали судових засідань не допустили.
Українська збірна перемогла Ірландію з рахунком 1:0 на старті Ліги націй УЄФА
| Sport |
Збірна України з футболу здобуває перемогу над збірною Ірландії в рамках третього розіграшу Ліги націй УЄФАДжерело: "Суспільне"
Деталі: Через насичений графік матчів головний тренер збірної України Олександр Петраков вирішив випустити майже повністю резервний склад. Винятком став захисник Віталій Миколенко, який утретє поспіль провів на полі 90 хвилин.
На 47 хвилині Віктор Циганков подавав у штрафний майданчик і переправив м'яч у сітку воріт Ірландії.
Не стало відомого письменника-дослідника Володимира Білінського, автора бестселера "Країна Моксель, або Московія"
| Civil Society |
Білінський довів, що відомі російські імперські історики створили міфологію "великоросійської держави"Вічна пам'ять нашому побратиму!
Спілка офіцерів України з глибоким сумом сповіщає, що 7 червня 2022р. пішов із життя справжній патріот України Володимир Броніславович Білінський - член Київської організації Спілки офіцерів України, український публіцист, автор бестселерів "Країна Моксель, або Московія", "Москва ординська" та "Україна-Русь".
Переговори з Москвою? Це навіть не смішно, - політолог
| Politics |
Сергій Грабовський: Обговорювати щось (крім обміну полоненими) з РФ наразі неможливо за визначеннямВиявляється, Москва готова до переговорів із Києвом. Про що? Про статус Херсонської та Запорізької областей.
Речник президента РФ Дмитрій Пєсков заперечив повідомлення газети "Известия", яка з посиланням на високопоставлене джерело в Кремлі повідомила: якщо Київ піде на контакт із Москвою, то в новій угоді РФ з Україною не обговорюватимуть статус Херсонської та Запорізької областей, це питання закрите, так само як закритим для РФ є питання із Кримом і Донбасом. Бо ж, повідомляють "Известия", у Херсонській і Запорізькій областях "переважна більшість жителів регіону підтримують Росію".
Данілов розкритикував дипломатів, що працювали над Будапештським меморандумом: "У 1994 році все це зганьбили"
| Politics |
На думку секретаря Радбезу, тоді потрібно було краще працювати над юридичним захистом договоруСекретар РНБО Олексій Данілов розповів, що дипломати, які в 1994 році уклали провальний для України Будапештський меморандум, сьогодні знову пропонують свої послуги.
Під час телемарафону він розкритикував такий прояв сміливості.
На Сіверськодонецькому напрямку ЗСУ відкинули окупантів, ворог деморалізовавний, – зведення Генштабу
| Politics |
При намаганні ворога просунутися на напрямку населеного пункту Устинівка українські військові відкинули окупантівДжерело: Генштаб ЗСУ
Деталі: На Волинському та Поліському напрямках, за планом проведення перевірки, до 11 червня 2022 року в збройних силах Рреспубліки Білорусь відпрацьовуються питання створення ударних угруповань на одному з напрямків та перевірка готовності транспортної інфраструктури до перевезення підрозділів.
На Сіверському напрямку підрозділи противника продовжують демонстраційні заходи з метою сковування дій підрозділів Сил оборони.
В неукраїнської України майбутнього немає, - професор Павло Гриценко звернувся до Прем'єр-міністра України (ВІДЕО)
| Civil Society |
Павло Гриценко: Україна буде українськомовною і надалі!Доктор філологічних наук, професор, директор Інституту української мови звернувся Павло Гриценко звернувся до Прем'єр міністра України з приводу спроби впровадити "офіційну багатомовність" України.
Прем‘єр-міністр України дав доручення у тижневий термін дати пропозиції по застосуванню "офіційної багатомовності".
У відповідь професор Павло Гриценко наголосив, що такі питання похапцем не вирішуються!






















