Про це йдеться на Facebook-сторінці компанії.
Адвокатами нашої компанії до Печерського управління поліції ГУ НП України подано клопотання про допит Миколи Тищенка по справі щодо підпалу авто народного депутата України Гео Лероса.
Поведінка та публічні висловлювання Миколи Тищенка з приводу вищезазначеного інциденту дають підстави припускати, що він може володіти певними відомостями стосовно події злочину.
У випадку відмови органу досудового розслідування у розгляді нашого клопотання будемо вимушені оскаржити таке рішення до суду в порядку ст. 303 КПК України.

Крім того, в подальшому ми плануємо звернутися з аналогічними клопотаннями стосовно допиту в якості свідків інших високопосадовців, які можуть бути причетні до зазначених вище подій.

Нагадаємо, 28 серпня 2020 року невідомі особи підпалили авто, що належить нашому Клієнту - народному депутату України Гео Леросу. В той же день, за цим фактом зареєстровано кримінальне провадження № 12020100060002673. Дії невстановлених осіб кваліфіковано за ч. 1 ст. 194 КК (Умисне знищення або пошкодження майна).

Інф. із Facebook-сторінки Адвокатської та юридичної компанії "Міллер"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh