Екс-секретар Ющенка не дала покурити в ресторані нахабним хлопцям з довгоногими супутницями
Колишній прес-секретар екс-президента Віктора Ющенка, а нині народний депутат від партії УДАР Ірина Геращенко закотила скандал в одному з ресторанів Києва. Її обурив той факт, що відвідувачі закладу нахабно порушують закон про заборону куріння в громадських місцях, а керівництво ресторану на це ніяк не реагує.

"Відразу за трьома столиками спокійнісінько курять нахабні хлопці та їх довгоногі супутниці. Не ховаються, затягуючись сигаретами. Обурено звертаюся до офіціанта - що це таке? У відповідь чую - цей зал позиціонується як літній майданчик, ви ж бачите - він увесь із скла, - написала Геращенко на своїй сторінці в соцмережі. - Підбігає адміністратор, пояснює - розумієте, вони нас не слухають, вони відверто грубіянять, продовжують курити. Ну,  що нам робити? Кажу - викликайте охорону, домагайтеся дотримання закону, а що робити нам, іншим відвідувачам? Дихати смородом?".

Нардеп попросила книгу скарг, щоб зафіксувати це порушення там і привернути до цього увагу керівництва.

"Адміністратор у плач, що вона відразу втратить роботу, а вона сама виховує двох крихітних дітей. І що зараз хлопці згасять свої сигарети і більше такого не буде ніколи. І я нічого не написала. Не знаю, чи права я в цій ситуації. Пішла я звідти, щоб не дихати смородом. На мене вовком дивилися ті курці, а адміністратор бігла, дякуючи мовчки і розповідаючи, як важко тягнути дітей. Це, правда, непросто ... А у мене настрій на весь день зіпсувався. Бо закони в Україні не працюють ніде - ні в кафе, ні в Раді. І демонструють цю неповагу до них представники різних професій і статусів", - резюмувала Геращенко.

Інф.: nabat.mk.ua 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh