Справа Врадіївський міліціонерів: прокуратура просить по 15 років в'язниці
Для двох міліціонерів, обвинувачених у резонансному згвалтуванні у Врадіївці, держзвинувачення просить по 15 років в'язниці. Постраждала Ірина Крашкова вимагає для своїх кривдників довічного ув'язнення. Про це повідомляють Новини Н. Останнім часом до цієї справи привернута увага і ЗМІ, і громадськості. Все через події з Іриною Крашковою. Ніхто не вірив у справедливе розслідування і в справедливий суд, - зазначила представник держобвинувачення Наталія Висоцька. - Я вважаю, дії підсудних кваліфіковані правильно, а їх вина у скоєному злочині доведена повністю.

Прокуратура попросила суд позбавити волі Євгена Дрижака на 15 років із конфіскацією майна, штрафом 17 тисяч гривень та позбавленням спеціального звання капітан міліції. Також держзвинувачення попросило суд позбавити волі Сергія Рябиненка на 10 років із конфіскацією майна. Михайла Кудринського - на 5 років із конфіскацією майна, штрафом 17 тисяч гривень і позбавленням спеціального звання майор міліції.

Нагадаємо, наприкінці червня у селищі Врадіївка Миколаївської області працівниками міліції була побита і згвалтована 29-річна громадянка Крашкова. Односельці знайшли постраждалу на одній з вулиць населеного пункту. Жінка перебувала майже без одягу і на її тілі були явні ознаки насильницьких дій - у неї були діагностовані множинні забої, у декількох місцях проломлений череп.

Потерпіла в суді підтвердила, що її гвалтували два міліціонери - Євген Дрижак і Дмитро Поліщук.

Побоюючись, що винні уникнуть відповідальності, обурені мешканці селища взяли штурмом місцеве РВВС. Ланцюг подальших акцій громадянської непокори і вимог чистки в лавах МВС отримав назву " Врадіївський бунт" .

У вересні Первомайський районний суд почав судовий процес у цій справі. У скоєнні злочину підозрюються двоє правоохоронців - лейтенант Дмитро Поліщук, капітан Євген Дрижак. У побитті також нібито брав участь місцевий таксист Сергій Рябиненко. Крім того, звинувачення пред'явлені колишньому замначальника кримінальної міліції Врадіївського РВВС майору Михайлу Кудринському - він звинувачується за ч.2 ст.365 та ч.1 ст.396 Кримінального кодексу ( перевищення влади або службових повноважень, приховування злочину).

Інф.: atn.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh