"Справа Шеремета. Звинуватити не можна виправдати"
Знімальна група отримала від слідства дозвіл на оприлюднення багатьох матеріалів уперше. Але питання залишаються...
Вбивство журналіста Павла Шеремета, 20 липня 2016 року, стало одним з найбільш резонансних злочинів в новітній історії України, що з самого початку досудового розслідування викликало бурхливу реакцію суспільства. Правоохоронним органам з подачі захисту закидають самі різні обвинувачення - від приховування доказів до замовного розслідування. Чи мають підстави такі звинувачення? Відповідь на це питання намагаються знайти автори фільму "Справа Шеремета. Звинуватити не можна виправдати".

«Справа Шеремета. Звинуватити не можна виправдати» - проект українського продакшену «ТТБ-Студія». Національна поліція України погодилась розкрити деякі матеріали досудового розслідування та в ексклюзивних коментарях оприлюднити версію слідства. Ця стрічка – спроба знайти відповіді на питання, що виникають з боку суспільства, відтворити хронологію підготовки до злочину та максимально доступно викласти факти та докази, встановлені в результаті досудового розслідування. Втім, як наголошують автори, у розслідуванні й досі містяться «білі плями», а точку у справі має поставити суд.

У фільмі - відверті коментарі слідчо-оперативної групи та ексклюзивна інформація від експертів, а також матеріали слідства - оперативне відео, висновки експертиз та документи, що досі не були відкрити для суспільства. Знімальна група отримала від слідства дозвіл на оприлюднення багатьох матеріалів уперше.

«ТТБ-студія» - вже десять років спеціалізується на виробництві документальних фільмів, В доробку компанії стрічки, присвячені подіям та викликам новітньої української історії: «Україна. Еволюція гідності» (2019), «Україна. 100 днів над прірвою» (2018), «Одеська трагедія»(2016), «2 мая. Без мифов» (2015).

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh