Печерський суд Києва арештував до 28 липня підозрюваного у замовленні нападу на активістку Катерину Гандзюк Владислава Мангера.
Про це передає hromadske.
Прокурори у справі Андрій Синюк та Ярослав Ущапівський наголошували на тому, що Мангер чинив тиск на двох свідків у справі. Йдеться про погрози під час дзвінків, у паперових листах та під час зустрічей. Сам Мангер назвав це неправдою.

Мангер був затриманий 16 червня в лікарні Херсона і доставлений до суду в Києві.

12 червня Печерський районний суд Києва схвалив примусовий привід Владислава Мангера для обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Активісти спільноти Хто замовив Катю Гандзюк? заявили, що голова Херсонської облради сховався в лікарні, щоб уникнути примусового приводу до суду.

Адвокат Мангера підтвердив, що той перебуває в кардіологічному диспансері, і як тільки лікарі дадуть дозвіл, він братиме участь в судовому засіданні.

Досудове розслідування у справі вбивства активістки Катерини Гандзюк поновили та продовжили до 29 липня.

За версією слідства, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер разом з Левіним замовили завдання тяжких тілесних ушкоджень Гандзюк, що спричинило її смерть.

Херсонська активістка Катерина Гандзюк померла в лікарні 4 листопада 2018 року, через три місяці після нападу із застосуванням сірчаної кислоти в Херсоні.

Інф.: nv.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh