Адвокати зґвалтованої жительки Врадіївки Миколаївської області Ірини Крашкової вважають, що справу має бути перекваліфіковано як закінчений замах на умисне вбивство. Адвокати подали до Миколаївської обласної прокуратури відповідні процесуальні документи, в яких звертають увагу на необхідність зміни кваліфікації дій підозрюваних на підставі показань, які надає потерпіла та один із підозрюваних, повідомили УНІАН в адвокатському об'єднанні Intel-Pravis.
Разом з тим, прокуратура Миколаївської області кваліфікує дії підозрюваних як розбійний напад із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень та зґвалтування.

Повідомляється також, що прокуратурою області проводяться опитування підозрюваних та потерпілих, перехресний допит.
Крашкова надає свідчення, які відповідають її первинним показам. Один із підозрюваних активно сприяє органам слідства та дає показання, що співпадають із показаннями Крашкової.

Як повідомлялося, 27 червня 29-річну жительку Врадіївки знайшли на вулиці без одягу з ознаками насильства. Постраждалу госпіталізували до реанімації. Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.121, ч.3 ст.152, ч.4 ст.187 КК України (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, зґвалтування, розбійний напад).
28 червня за підозрою у зґвалтуванні, розбійному нападі і заподіянні тяжких тілесних ушкоджень були затримані лейтенант міліції Дмитро Поліщук і єгер Сергій Рябиненко.
Після дводенних масових акцій протесту громадян у Врадіївці прокуратура Миколаївської області затримала капітана Врадіївського райвідділу міліції Євгена Дрижака, на якого також вказала постраждала жінка.

За приховування обставин події затримано вже звільненого за наказом міністра начальника Врадіївського РВВС Віталія Синицького, який допомагав одному зі зловмисників створювати алібі, і заарештовано заступника начальника Врадіївського РВВС Михайла Кудринського, затриманого за підозрою у приховуванні матеріалів справи "врадіївських гвалтівників".

Інф.: pravda.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh