Мета органів влади - використати поліцію й інші "правоохоронні" органи як жандармську охоронку "царя" і олігархів, і для збереження корупції
Змикання вищого ешелону політичної влади з криміналізованим світом і такою ж "правоохоронною" системою - це ніщо інше як МАФІЯ! - Володимир Пилипчук.
Реформа поліції остаточно провалилася, - заявила ексочільниця Нацполіції Деканоїдзе.
Про це на своїй сторінці у Facebook пише відомий український політик і науковець Володимир Пилипчук, додаючи свій кометар.

Більшість звільнених після переатестації поліцейських поновились через суди, заявляє колишня очільниця Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.
За її словами реформа поліції "не те, що не дійшла до кінця, але і остаточно, мабуть, провалилась".
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Я дивлюсь на ці всі події і думаю, що це все - просто совкова система. 93 відсотки тих, які були після переатестації звільнені, вони всі через суди поновились. До того ж кримінальний блок лишається слабким у сфері реформування", – зауважила Деканоїдзе.

"Реформа поліції передбачає не лише реформу патрульної поліції. Це спільний блок і кримінальної поліції, і слідчих органів, і найголовніше: коли реформується правоохоронна система, треба, щоб паралельно реформувалась і судова, і прокуратура. Це – дуже важливо", - додала вона.

На думку Деканоїдзе, останні події в Кагарлику та у Броварах свідчать про те, що "вся система вже прогнила, і якось уже треба бодай щось робити для того, аби реально або очистити систему, або просто побудувати нову".

"Дуже часто мене звинувачували в тому, що ось її команда руйнує систему (переатестація і т.д.). Але найголовніше, про що я зараз шкодую, що система до кінця так і не була зруйнована. Тому що для того, аби вийти з радянського болота, треба ненавидіти ту совкову структуру. Розумієте? Ненавидіти корупцію! Щоби був закон, який карає людей, які ставлять себе вище за закон! Це – дуже важливо!", – зауважила ексочільниця Нацполіції.

На думку Деканоїдзе, причиною провалу реформи поліції може бути нерозуміння владою її важливості або ж відсутність жорсткої політичної волі.

PS: На мою думку, Деконаїдзе зробила дуже поверхневі та дипломатичні висновки. Проблема глибше: органи влади ЗАЦІКАВЛЕНІ в тому, щоб нічого не змінювати! Бо цілі влади - використати поліцію й інші "правоохоронні" органи як жандармську охоронку "царя" і олігархів, для збереження корупції, проведення терору проти чесної, порядної та патріотичної частини населення України, яка з цим злом бореться! І далеко ходити не треба, бо беззаперечними доказами цього твердження є те, що саме проти тих, хто повідомляє про корупцію в органах влади, у місцевих органах, "правоохоронці" тут же відкривають кримінальні справи (Уманський, Лєрос, ...), а бариг і мєнтів, бандитів-суддів, уже пійманих "на горячому" або ж не судять, або вже арештованих - відпускають під домашній арешт, а потім вони тікають. А патріотів - фальсифікуючи проти них справи - садять цілеспрямовано! Тобто, змикання вищого ешелону політичної влади з криміналізованим світом і такою ж правоохоронною системою у світі має чітке визначення - МАФІЯ! У нас називається пом'якшено - ОЗУ! Тобто, без повної заміни найвищої політичної влади реформа правоохоронного сектору, з метою його цивілізації, АБСОЛЮТНО НЕ МОЖЛИВА - в принципі!

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh