Служба безпеки підтвердила обшуки вдома в олігарха Ігоря Коломойського. Вони пройшли в рамках розслідування махінацій в «Укртатнафті» та «Укрнафті». Топ-менеджменту цих двох компаній повідомили про підозру.

Про це повідомила пресслужба СБУ у середу, 1 лютого.
«Служба безпеки України викрила масштабні схеми привласнення 40 млрд. гривень колишнім менеджментом ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртатнафта». Встановлено, що протиправні механізми були поєднані з ухиленням від сплати податків і легалізацією коштів, здобутих злочинним шляхом», - сказано в повідомленні.
СБУ спільно з Бюро економічної безпеки 1 лютого провела низку обшуків: за місцем проживання фактичних власників та топ-менеджменту фінансово-промислової групи, до якої входять ці компанії, а також на адреси ймовірного зберігання нафтопродуктів у різних регіонах України.

«У рамках кримінальних проваджень документуються 10 епізодів злочинної діяльності. Зокрема, це виведення великих партій нафтопродуктів на афілійовані компанії, ухилення ними від сплати податків, створення безнадійної заборгованості нафтопереробного і нафтовидобувного заводів, що призвело до знецінення та зниження вартості їхніх активів», - розповіли у СБУ.

За даними слідства, махінації проверталися на користь фактичних власників та бенефіціарів компаній.
За результатами слідчих дій топменеджменту ПАТ «Укртатнафта» оголошено про підозри у вчинені кримінальних правопорушень.
Зазначимо, ПАТ «Укрнафта» є найбільшою нафтовидобувною компанією України, а ПАТ «Укртатнафта» – нафтопереробною.
Нагадаємо, вранці 1 лютого СБУ та БЕБ прийшли додому до Коломойського з обшуками.
У вересні вдома у Коломойського вже проходили обшуки, до нього приходили детективи НАБУ Обшук стосувався справи про заволодіння майном та коштами компанії «Укрнафта» майже на 13 млрд. грн.

Інф.: Слово і Діло

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh