Захисник Тимошенко заявляє, що проти Петра Кириченка закрили всі кримінальні справи
Всі свідчення, які надав Кириченко, були надані під тиском прокуратури, - вважає Власенко.
Генеральна прокуратура України розблокувала доступ Петру Кириченку, який є свідком обвинувачення у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня, до його майна вартістю десятки мільйонів доларів.
Про це на брифінгу в Харкові заявив захисник екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Сергій Власенко, доводячи упередженість свідчень П.Кириченка у справі про вбивство Є.Щербаня, - повідомляє tsn.ua з посиланям на УНІАН.

На думку захисника, всі свідчення, які надав П.Кириченко, були надані під тиском прокуратури або "були куплені".

"Ці активи Петра Кириченка, які йому подарувала назад Генеральна прокуратура, закривши і проти нього, і проти його дружини всі кримінальні справи, обчислюються сумою в десятки мільйонів доларів", - сказав С.Власенко.

"Це чотири великі квартири в місті Київ, це з депозиту була звільнена сума близько 1,5 млн доларів готівкою, йому надали доступ до низки активів, які в нього були вилучені 10 років тому, і при цьому прокурор, як папуга, продовжує говорити, що це незалежний свідок", - наголосив захисник.

На думку С.Власенка, прокуратуру не цікавлять аргументи захисту Ю.Тимошенко про те, що свідчення П.Кириченка є упередженими.

Раніше повідомлялося, що 19 квітня суд у справі про вбивство Євгена Щербанядопитає Петра Кириченка,

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh