Кучма перевищив свої повноваження у Мінську, - Віктор Шишкін
Про привласнення Леонідом Кучмою не наданих йому повноважень Віктор Шишкін завляє ще з 2015 року,
Учора, я, надіслав до ДБР, виконувачу обов'язків Голови цієї установи Соколову О. В. у порядку статті 214 КПК України заяву про вчинення Кучмою Л. Д. злочину, передбаченого статтею 353 КК України (самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи, поєднане із вчиненням будь-яких суспільно небезпечних діянь).
Мова іде про дії, які пов'язані із підписанням ним у Мінську впродовж 2014-2020 років зрадницьких документів у Тристоронній контактній групи щодо війни РФ проти України.
Про привласнення Л. Кучмою не наданих йому повноважень, я, у доступний мені спосіб говорю ще з 2015 року, але належної реакції ні органів влади, ні суспільства досі немає. Про це ГО "Інститут права і суспільства" 3 роки тому навіть провів офіційну пресконференцію.
І ось ми докотились уже до офіційної Консультативної Ради не лише з окупантами, а й колаборантами (з якими у цивілізованих суспільствах взагалі не розмовляють, окрім як через стіл трибуналу).
Стосовно Кучми Л. Д. можна мову вести і через призму оцінки його дій за статтею 111 КК України (зрада), але є поступовий шлях, я його і обрав, вважаючи що дії за статтею 353 КК мають документально доведену перспективу.
Копії вказаної заяви направлені Генеральному прокурору (без "України") і шефу національної поліції, бо епізоди із системи дій Кучми можуть мати різну підслідність.

Віктор Шишкін, Суддя Конституційного суду України у відставці, перший Генеральний прокурор України
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh