Кабмін виділить 60 млн. з бюджету на американських піарників: "З ними зручно працювати"
З державного бюджету планується виділити кошти на проведення міжнародного аудиту державних банків та низки державних фондів. 60 млн. з бюджету отримає американська фірма, яка надає піар-послуги українській владі.
Рішення про виділення грошей вже схвалено Верховною Радою, яка прийняла Закон України "Про внесення зміни в додаток № 3 до Закону України" Про Державний бюджет України на 2011 рік ". Він, зокрема, передбачає виділення з державного бюджету 60 млн. грн. для проведення міжнародного аудиту.

Закупівлю цих послуг планується здійснити в одного учасника - компанії «Trout Cacheris, PLLC» (США), повідомило Цензор.НЕТ джерело в Кабміні.

Торік компанія «Trout Cacheris, PLLC» вже притягувалася до проведення перевірки ефективності використання бюджетних коштів у 2008-2009 роках. "З ними зручно працювати. По суті це піар-агенство. Всі свої висновки представники компанії роблять, спираючись на факти, встановлені державними контролюючими органами нашої країни. Таким чином вони не витрачають додаткових зусиль, а ми отримуємо потрібні результати освячені американцями", - зазначило джерело. У той же час, за словами співрозмовника Цензор.НЕТ, 60 млн. явно завищена ціна за послуги американців: "Закупівля в одного учасника піар-послуг за 60 мільйонів - це, звичайно, дорога ціна. Але це, в тому числі, винагорода за минулу успішну співпрацю. Така сума - це і знак упевненості, що співпраця буде успішною".

Інф. Цензор.НЕТ

ЧИТАЙТЕ також на  Цензор.НЕТ: У США запідозрили у брехні аудиторів, найнятих Азаровим: "Ваша доповідь не варто навіть паперу, на якому він надрукований" 
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh