Відродження світового рівня сучасної української музики: У європейських хіт-парадах стовідсотковий хіт MIRAMI залишає позаду виконавців з Італії, Німеччини, Франції, США. Передові позиції у світових чартах ставлять колектив на рівень з найпопулярнішими світовими виконавцями!
 Група MIRAMI - запальний, енергійний, позитивний колектив, створений для того, щоб дарувати приємні враження своїм шанувальникам. Назва групи невипадкова. З іспанської «MIRAMI» означає «подивися на мої ...». І можна сказати з упевненістю, що дівчатам є що показати не тільки Україні, але і всьому світові. Група об'єднала в собі дівочу красу і хороші вокальні дані. Це один з небагатьох випадків в шоубізнесі, коли не тільки є на що подивитися, але і є що послухати.

Проект Mirami був заснований у 2010 році продюсером, композитором, аранжувальником Андрієм Бакуном (Andrew Bakun). Його неоціненний досвід і допомога колег Олександра Дуди (Alex Hitch), Олега Ковальського (Olav Hike) та Петра Гузара (Peter Cliff) дозволили здійснити проект, якого вже давно чекали тисячі прихильників танцювальної музики. І це був вибух у «dance індустрії» не тільки України, але й країн Європейського союзу.

Саме правильно підібрана професійна команда дала можливість стати окремою творчою одиницею в шоу-бізнесі і не бути схожими на інші колективи.

Оригінальність підходу була і у виборі учасниць. Після довгих кастингів першою була відібрана Юля - співачка, філолог, журналіст, яка крім всього вище перерахованого брала участь у конкурсах краси. У майбутньому теж журналіст, а зараз ще одна учасниця - Яна. Потяг до чогось нового зробив із дівчини професійну модель і співачку. Третю учасницю, Марту в 2011 році змінює блондинка Оксана. Образ блондинки викликає у продюсерів відчуття завершеності картини і Mirami в повному складі та з новими силами приступає до запису дебютної платівки.

«Сексуальна, небезпечне», - ці слова, мабуть, знає кожен ...

Саме з хітом «Сексуальна» колектив увірвався в радіоприймачі і на телеекрани України. Дебютний кліп Мirami знімає разом з відомим репером VovaZiLvova і представляє його на всеукраїнському музичному каналі M1. Більше двох місяців пісня тримається на передових позиціях хіт-параду Coolbaba.cc і стає найбільш прокручуваному треком на радіостанціях.

Професіоналізм у музиці і на сцені відразу помітили перебірливі у своїх смаках мешканці Європи. І ось «Сексуальна» запалює танцювальні майданчики Польщі, Чехії, Словаччини, Литви, Німеччини, Естонії, Латвії, а також Росії та Білорусі.

У європейських хіт-парадах стовідсотковий хіт Mirami залишає позаду виконавців з Італії, Німеччини, Франції, США. Передові позиції у світових чартах ставлять колектив на рівень з найпопулярнішими світовими виконавцями.
«Сексуальну» починають ставити у свої ефіри неприступні для початківців радіостанції: Free Radio (Чехія), ESKA (Польща), RMF Maxxx (Польща), Оpen.FM (Польща). А телеканали Bridge TV (Росія), RuSong TV (Росія), ESKA TV (Польща), Viva Polska, MTV Polska, 4FunTV (Польща), MCM (Франція) беруть хіт Mirami в ротацію.

І коли український текст пісні співає вже вся Європа, Mirami запрошують на неоднозначну подію у світі польського шоубізнесу - підсумковий концерт «Hity na czasie 2011» («Актуальні хіти 2011»), який організовує радіо ESKA. Більше ста тисяч людей на площі, і кількамільйонна аудиторія біля телеекранів спостерігали за виступом дівчат і співали разом з ними «Сексуальна, небезпечне»!

Після такого напруженого графіку група Mirami вже готує нове відео на пісню «Miramiмania». Це буде другий сингл з дебютного альбому, який колектив планує видати у вересні 2011 року.
 

Польща скандує: «Mirami на Євробачення 2012!"

Тисячі людей, хітові пісні, відкрита сцена і живий звук ... Саме так описують «Hity na czasie» («Актуальні хіти») - феєричну подію в польському шоу-бізнесі.

Одна з найбільш рейтингових радіостанцій Польщі ESKA провела черговий концерт «Hity na czasie» в місті Іновроцлав. Публіці представили найбільш вдалі хіти сезону 2011. На концерт були запрошені зокрема: The NYCERS, Laurent Wery & Swift Kid, Robert M, Honey, Kalwi & Remi, Enej, Ell & Nikki (переможці Євробачення 2011) і українська група Mirami.

Свіже повітря і гарячі хіти весни-літа 2011 року розігріли публіку до критичної позначки, а Mirami змусила молодь Польщі вибухнути в пориві емоцій. Не новиною для дівчат стало те, що кожен присутній на концерті знав український текст пісні «Сексуальна», але справжнім шоком для Mirami було стотисячне підспівування беззаперечного хіта.
Після такого приголомшливого успіху дівчатам побажали лише одного - участі в Євробаченні 2012 від України. А підтримку з боку Польщі у вигляді найвищого балу колективу гарантували!  


Інф. promodj.ru


Інф 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh