Європейський союз обійшов Тимошенко в боротьбі за Нобеля
Цього року Нобелівську премію миру отримав Європейський союз. Про це йдеться на офіційному твіттері Нобелівського комітету. Премію присуджено за те, що ЄС "більше 6 десятиліть сприяв просуванню миру, примиренню, демократії та правам людини у Європі".
"Європейський союз наразі переживає важку економічну ситуацію та соціальні протести. Нобелівський комітет бажає зосередитись на тому, що на його думку є найбільшим результатом ЄС. Це успішна боротьба за мир, примирення, за демократію і права людини", - сказано в офіційному повідомленні.

"Стабілізуюча роль, яку зіграв ЄС, допомогла трансформувати більшість Європи з континенту війни у континент миру", - наголосили у комітеті.

"Робота Євросоюзу являє собою "братерство між націями" і є тією формою "мирних конгресів", які Альфред Нобель називав критерієм для премії миру у його заповіті у 1895 році", - додали в  комітеті.

На премію миру висували також екс-прем'єра Юлію Тимошенко, американського солдата Бредлі Менінґа, який викрав і передав порталові WikiLeaks 250 тисяч конфіденційних документів дипломатії США.

Також на премію висували російську правозахисницю Людмилу Алексєєву та радіостанцію Ехо Москви.    

Інф.: Українська правда 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh