Цими вихідними прихильники японської культури зможуть здійснити подорож до країни вранішнього сонця, не покидаючи Києва. В "КиївЕкспоПлазі" свої двері гостинно відкрив фестиваль-виставка японської культури.
У рамках заходів, присвячених 20-ти річчю українсько-японських дипломатичних відносин, сьогодні в "КиївЕкспоПлазі" урочисто відкрився фестиваль-виставка японської культури "ЯпоноМанія". На церемонію відкриття завітали високоповажні гості – Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні пан Тоічі Саката (на фото), президент Федерації Айкідо Йошикан України – Хіромічі Нагано, відомий художник-каліграф Рюсекі Морімото.
На фестиваль сміливо можна вирушати всією родиною – кожен знайде для себе щось цікаве! "ЯпоноМанія" порадувала тим, що окрім найрізноманітніших презентацій про досягнення японських технології, освітніх та туристичних заходів, відвідувачі можуть взяти участь в цікавих майстер-класах – чайній церемонії, виготовлення найнеймовірніших орігамі, а також позмагатися у конкурсах.
Із самого ранку свої вміння демонстрували представники східних шкіл єдиноборств. Участь у показових виступах брали не лише дорослі професіонали, а й найменші учні шкіл, які викликали щирий захват у всіх глядачів.Всі бажаючі можуть насолодитися японським зеленим чаєм, або скуштувати курку, приготовану у соєвому соусі за особливим національним рецептом. Також на виставку завітали відомий художник Шю Кубо, художник-каліграф Рюсекі Морімото та майстер гравюри Тору Іваса, які не лише продемонстрували власні роботи, а й з радістю передають свій досвід гостям.

 
Неймовірну презентацію підготував Музей науки, що розвивається та інновацій у Токіо – Міраікан. Технології, які ми ще нещодавно могли бачити у фільмах про космічне майбутнє, у музеї вже широко використовуються.Координатори проекту розробили цілу програму для того, щоб кожен відвідувач Міраікану зміг спроектувати власне бачення нашої планети. Також на гостей «ЯпоноМанії» сьогодні-завтра чекають майстер-класи з виготовлення японської листівки, з виготовлення клинкової зброї та обладунків, виступи японських музикантів та найрізноманітніші презентації.

 


Альона САФФІР, журналіст,
Воля народу

              
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh