Німецький лікар екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Лутц Хармс не виключає можливості інвалідизації своєї пацієнтки. Про це Хармс заявив на брифінгу перед ЦКЛ «Укрзалізниці» в Харкові, де Тимошенко проходить курс реабілітації.
Відповідаючи на запитання журналістів, чи можлива інвалідизація екс-прем'єра, він відповів, що "не може сказати, що ми можемо повністю виключити цю ймовірність. З одного боку, ми досить позитивно можемо оцінювати розвиток усіх подій. І ми сподіваємося, що ми зможемо уникнути інвалідності", — сказав Хармс.
За його словами, саме надії уникнути інвалідизації Тимошенко були основою рішення про продовження спостереження за екс-прем'єром в умовах стаціонару харківської лікарні. "Ця надія і є основою для нашого спільного рішення продовжити терапевтичне лікування, рішення, яке було прийнято сьогодні", — зазначив він. 

- У пенітенціарній службі впевнені, що Тимошенко одужає, як тільки перестане спілкуватися з Власенком

Нагадаємо, 18 вересня, перший заступник міністра охорони здоров'я України Раїса Моісеєнко заявила, що Ю.Тимошенко залишиться під стаціонарним наглядом українських та німецьких фахівців в ЦКЛ "Укрзалізниці" в Харкові, щонайменше, ще один місяць.

Тимошенко у жовтні 2011 року була засуджена до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році. З кінця грудня 2011 року вона відбуває термін у Качанівській колонії в Харкові. З травня через погіршення здоров'я Тимошенко перебуває на лікуванні у лікарні "Укрзалізниці' в Харкові.    

Інф.: dt.ua 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh