Щойно, не зважаючи на подану однією з громадських організацій заявку і відсутність рішення суду, кількасот бійців спецпідрозділу напали на групу маніфестантів, які намагалися встановити намети. 10 наметів було зламано і вилучено, близько 10 активістів затримано.
Про це повідомила прес-служба депутата Київради Олександра Бригинця.
«Влада вкотре порушила закон, адже всі необхідні для проведення таких акцій документи були своєчасно подані. На жаль, це нікого не зупинило, бо силові структури сліпо підкоряються незаконним вказівкам влади та ігнорують права громадян», - розповів О. Бригинець.
Події розгортались на протилежній від Печерського суду стороні Хрещатика – у наметовому містечку.
 

В даний момент кількасот бійців спецпідрозділу «Беркут» знаходяться в повній амуніції та готовності до силового протистояння. На трибуні біля Печерського суду виступає один із учасників сутички, якого побили «беркутівці».

 Співробітники спецпідрозділів МВС "Беркут" і "Барс" демонтують намети, розташовані по вулиці Хрещатик навпроти Печерського районного суду.
Як передає кореспондент ЛІГА БізнесІнформ, правоохоронці оточили чотири брезентові та один рекламний намет Блоку Юлії Тимошенко і після нетривалої сутички з людьми, що їх охороняли, розхитали і знесли конструкції.

У даний час продовжуються локальні сутички між громадянами та співробітниками "Беркута". Під час операції кілька людей були затримані.

У стаціонарних наметах розташовувалися приймальні народних депутатів від БЮТ.

Коли в ході судового засідання Юлія Тимошенко заявила про те, що в даний час на вулиці правоохоронці силою зносять намети, всі народні депутати від БЮТ схопилися зі своїх місць і вибігли на вулицю, залишивши в залі порожні лавки.

Доповнено: На протилежній Печерському суду стороні Хрещатика залишилися стояти два рекламні намети. Близько сорока беркутівців щільним кільцем оточують арматуру, що залишилася від знесених наметів. Біля тротуарів стоять чотири автобуси і три мікроавтобуси. Перед ними в ряд вишикувалися бійці спецпідрозділів. Близько тридцяти спецназівців перекривають тротуар по вулиці Хрещатик.

Нагадаємо: наметове містечко біля Печерського райсуду з'явився після арешту екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко 5 серпня. 

 


 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh