altУ Києві сьогодні з’явиться безкоштовний Wi-Fi і скоро пошириться на всі райони столиці.
Новини технологій. 27 травня. Україна сплатила 2 млн. гривень, аби Майдан і Хрещатик перетворилися на суцільну зону безкоштовного Wi-Fi. У центрі столиці з'явились безкоштовні точки доступу Wi-Fi. Київ тестує вільний бездротовий Інтернет. Українська столиця невдовзі матиме безкоштовний і безпарольний Wi-Fi просто на вулиці.  

Вільний Інтернет накриє собою весь центр столиці вже менш ніж за тиждень.
 "Ми зараз реалізуємо перший етап проекту і вул. Червоноармійська і Хрещатик матимуть безкоштовну систему вай-фай", - повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.
Необхідні технічні роботи проведені спонсорським коштом. На початковій стадії в проект інвестували близько двох мільйонів гривень.
 
Сьогодні -  день експерименту системи. На постійній основі столичний Wi-Fi запрацює вже від 1 червня. Після завершення Євро-2012 бездротовий інтернет не зникне, а навпаки – пошириться і на інші райони столиці.
 
Кияни від новації в захваті. Кажуть, це не лише підніме реноме міста, а й допоможе організувати дозвілля більш цивілізовано – не за пляшкою пива, а з пізнанням чогось корисного в інтернеті.
Суттєве зауваження: побільше лавок і газонів, аби було де сидіти.
 
Хоча мінуси в проекті кияни знайшли. Дехто боїться шкідливого випромінювання.
Лікарі натомість народ заспокоюють, як уміють. "Скільки там висвічується вай-фай в підїзді вашому, що перекривають зону вашої квартири?! З десяток! Яка різниця, на вулиці одним більше – одним менше", - каже лікар-терапевт Вікторія Форосенко.       


Юлія Смакула,     newsmarket.com.ua

   

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh