Колишній голова департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексій Пукач, якого обвинувачують у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе, назвав замовниками вбивства колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка, спікера Верховної Ради Володимира Литвина та другого Президента Леоніда Кучму. Про це повідомив журналіст Олексій Подольський (на фото), який є постраждалим у справі, передає кореспондент Радіо Свобода.
«Він чітко назвав, що замовники – Кучма, Литвин і Кравченко. Він сказав, що після того, як він убив Гонгадзе, він мав зустріч, і на цій зустрічі був присутній Литвин, і що його представили Литвину, мовляв, це той, хто вивіз і вбив Гонгадзе. На що Литвин сказав: я знаю», – розповів Олексій Подольський.

«Кравченко запевняв Литвина, що він відданий Президентові. І Литвин при цьому нібито весь час кивав головою. Пукач також розповів, що Кравченко при ньому дзвонив Президентові і доповідав. Коли Пукача запитали про замовника, то він розказував про Президента Кучму. Це все є у матеріалах і попередніх показах», – додав Подольський.

Водночас, за його словами, оскільки Юрій Кравченко мертвий, сьогоднішні покази Пукача «нічого не значать». «Все це нічого не значить, тому що Кравченка «прибрали». Тепер нічого не можна розслідувати. Кравченко – це та ланка, яка зв’язувала Пукача з замовниками», – розповів він.

Олексій Подольський також зазначив, що під час сьогоднішнього засідання Пукач давав «фантастичні свідчення». «Він так довго розповідав про Гонгадзе, мовляв, він агент ЦРУ. Таке враження, що він виправдовувався, начебто він убив із користю для держави такого собі шпигуна. Про мене говорив, що я був наклепником на Кучму. З показів Пукача виходить, що він бив наклепника, а вбив шпигуна», – додав він.

«Його складно зрозуміти, тому що у нього проблеми з артикуляцією. Він не дуже чітко висловлюється. Колись це був здоровий, кремезний чоловік, найсильніший і найпрофесійніший з усіх, і найжорстокіший. Зараз він такий зморщений, мабуть, удвічі менший за того, якого я пам’ятаю», – розповів Олексій Подольський.  Інф. radiosvoboda.org     І

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh