Ось до чого призводить підміна конституційної влади територіальних громад владою органів місцевого самоврядування!
У Києві побудують два сміттєпереробні заводи!
Київська міська державна адміністрація планує спорудження сміттєпереробних заводів на вул. Червонопрапорна у Голосіївському районі та на вул. Колекторна у Дарницькому районі.

"Місто (зверніть увагу на суб'єкт ініціативи - "місто", - Ред. ВН) планує побудувати кілька сміттєпереробних підприємств. У цьому році ми починаємо проектувати два сміттєпереробних заводи, що прийматимуть міське сміття", – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, один із заводів з’явиться у Голосіївському районі, на вул. Червонопрапорній, а другий буде побудовано на вул. Колекторній на лівому березі Києва, – передає Укрінформ.

«У нас є мета, щоб завод «Енергія» не спалював усе сміття, щоб воно попередньо сортувалося, відбиралася органічна фракція, а спалювалося лише те, що може бути спалене. Такі підходи зараз запроваджуються в Європі», – зазначив заступник голови КМДА.

Він також розповів, що КМДА відмовилася від проекту будівництва сміттєспалювальних заводів на Київщині, зокрема, у с. Підгірці.

«Будувати сміттєспалювальний завод ніхто не буде, бо мотивація таких заводів – одночасний продаж тепла. Це економічно не доцільно. Сміттєпереробний – можливо. Але це питання потрібно вирішувати із місцевою громадою», – сказав Пантелеєв.

Як повідомлялося раніше, експерти допоможуть французькій компанії переробити львівське сміття.

Інф.: informator.news

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh