altВлада свідомо реалізує сценарій убивства Юлії Тимошенко в слідчому ізоляторі.
Про це, зокрема, свідчать заяви керівника пенітенціарної служби про те, що Юлію Тимошенко повернуть до звичайної камери СІЗО, оскільки вона «не докладає зусиль для свого одужання», повідомили в партії «Батьківщина».
У своїй заяві однопартійці Юлії Тимошенко підкреслили, що у влади «відмовили гальма» елементарної порядності.
«Яких зусиль має докладати для свого одужання Юлія Тимошенко, якщо вона вже більше місяця не встає з ліжка, а отримує тільки знеболюючі, та й то нерегулярно? Яким чудесним чином може одужати хвора жінка без діагнозу, без ліків і навіть без лікаря, якому довіряє?», - cказано в заяві.


«Цілком очевидно, що отримати належне лікування Юлія Тимошенко зможе тільки в умовах стаціонару спеціалізованого медичного закладу за межами СІЗО, і це підтверджено висновками незалежних медиків», - нагадали в партії.

Також у партії зазначили, що у всіх інших випадках виникають серйозні підозри у спробі фізичного знищення лідера опозиції.

«Подібні заяви керівництва пенітенціарної служби, цинічні висновки тюремних лікарів, абсурдні виїзні засідання суду - це всі рішення, які спрямовані на вбивство Юлії Тимошенко. Ми переконані, що замовлення на страту йде персонально від Януковича », - сказано в заяві.

«Ми продовжуємо наполягати, що Юлія Тимошенко знаходиться в СІЗО абсолютно безпідставно. Вона повинна бути негайно звільнена з-під арешту », - заявили в партії.

Нагадаємо, раніше дочка Тимошенко Євгенія Карр також заявила, що побоюється за життя своєї матері. "Її хочуть убити. Якщо їй не допомогти, вона помре "...,-сказала дочка Тимошенко.

Адвокат Тимошенко Сергій Власенко неодноразово заявляв, що екс-прем'єру стає все гірше, а в СІЗО її не лікують.
     Інф. LB.ua 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh