altСьогодні американці обирають президента
Сьогодні, 6 листопада, у США стартують вибори 45-го за рахунком президента країни.
Останні опитування показують приблизно рівні шанси на перемогу і в Обами і у Ромні. Так, дані опитування, проведеного Reuters/Ipsos, свідчать про те, що нинішнього президента підтримують 48% виборців, у той час як його конкурента, республіканця Ромні 46%, однак різниця у два відсотки знаходиться в рамках статистичної похибки.
Згідно з результатами опитування, що проводилося Університетом Джорджа Вашингтона й телеканалом NBC на замовлення газети Politico, рейтинг підтримки населення в Обами та Ромні абсолютно ідентичний - по 48%, пише РБК.
Опитування NBC визначає перевагу чинного президента на цифру, меншу статистичної похибки - 48% проти 47% у республіканця.

 
Немає переваг у жодного з кандидатів і в так званих штатах, що "коливаються", населення яких на різних виборах підтримує кандидатів від різних партій. Там обидва конкуренти набирають по 48%.
 
Очікується, що основна боротьба розгорнеться саме в цих штатах. До них відносяться Колорадо, Флорида, Айова, Мічиган, Невада, Нью-Гемпшир, Нью-Мексико, Північна Кароліна, Огайо, Пенсільванія, Вірджинія і Вісконсін.
 
Особливу увагу кандидати приділили Огайо. В останній день перед виборами і Обама і Ромні відвідали цей ключовий штат. Без перемоги в цьому штаті ще жоден республіканець не ставав президентом.
 
Втім, як зазначає Бі-бі-сі, витрати на президентську гонку склали вже 2 млрд дол.


Інф. та фото: from-ua.com
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh