altУ соцмережах вважають, що Мазурка вбили
Користувачі соцмереж не вірять у самогубство Мазурка. Вони переконані, що підозрюваного у вбивстві охоронців ТРЦ Караван Ярослава Мазурка вбили.
"Міліція загнала невинну людину, щоб свою дупу прикрити і захистити вбивцю від органів", - пише користувач під новиною про смерть Мазурка.
Нагадаємо, що ще минулого тижня адвокат дружини Мазурка заявив, що Ярослава вбили, щоб повісити на нього вбивства.


Користувачі не розуміють, навіщо було так довго переховуватися, щоб потім застрелитися, зазначає сайт ТСН.
Деякі користувачі соцмережі ВКонтакте припускають, що швидше за все це "підстава", якої слід було очікувати після виборів.
У цілому, українці негативно сприйняли інформацію про самогубство Мазурка, а деякі навіть захищають стрілка, відбілюючи його репутацію.
 

"Міліція загнала невинну людину, щоб свою дупу прикрити і захистити вбивцю від органів", - пише користувач під новиною про смерть Мазурка.
"Я теж не вірю, що він сам себе. Навіщо тоді було так довго переховуватися?! Щоб потім застрелитися? Це тупо", - пише користувач ВКонтакте.


У свою чергу кореспондент Комсомолськой правды в Украине поспілкувався з мешканцями будинків, які розташовані неподалік від місця, де знайшли тіло Ярослава Мазурка. Вони кажуть, що нічого не чули, здивовані і шоковані, що він застрелився саме тут.
"Пострілу ні вночі, ні вранці я не чула ,- розповіла місцева мешканка Людмила. - А якби чула - не звернула б уваги, "крутелики" часто приїжджають на сусіднє озеро постріляти по качках і тарілках, тому стрілянина лунає досить часто".
Крім того, місцеві жителі здивовані, що Мазурок застрелився на досить жвавій ділянці парку, де люди ходять до метро та вигулюють собак. Вони припускають, що тіло було підкинуте.
У міліції не виключають, що порушена раніше проти Мазурка кримінальна справа може бути закрита, якщо результати ДНК-експертизи підтвердять, що знайдений убитим чоловік є розшукуваним.
Як повідомлялося, за даними МВС України, "тіло чоловіка, схожого на підозрюваного у вбивстві охоронців у торговому центрі, знайдене 7 листопада в Києві. За попередніми висновками, причина смерті - самогубство".
Причому він підкреслив, що не можна ще категорично стверджувати, що знайдений мертвим чоловік - це Мазурок. "Усі ці обставини ми будемо вивчати, усе це з'ясуємо", - заявив він.


Інф.: korrespondent.net

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh