altСвято розпочалося, як завжди з масового перекриття вулиць у центрі столиці і порушення конституційних прав громадян. Влада принизила цим народ і вкотре показала, що він для неї біомаса. Заховавшись від народу, таємно поклавши вінки до пам’ятників М. Грушевському та Т. Шевченку, влада хутко зникла. Для влади такого свята як Незалежність не існує.
А український народ показав, що для нього це справжнє свято. У вишиванках, з піснями, з посмішками, з транспарантами тисячі людей зібралися в центрі столиці України. З кожних уст українців лунало “Слава Україні!”
 
Народ разом з керівниками Об’єднаної опозиції пройшов урочистою колоною від Михайлівської площі до пам’ятника Тарасові Шевченку.
Проходячи повз пам’ятник Михайлові Грушевському, лідери опозиції поклали квіти до його підніжжя.
Перед початком мітингу було розгорнуто величезний жовто-блакитний стяг, гідний занесення у книгу рекордів України.
Багатотисячний мітинг опозиційних сил біля пам’ятника великому Кобзареві пройшов урочисто, піднесено. Кожен мав можливість особисто поспілкуватися з лідерами опозиції.
На мітингу пролунало вітання з Днем незалежності від Юлії Тимошенко (в запису), передане нею із-за грат.
Потім виступили ллідериопозиції: Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Олег Тягнибок, Борис Тарасюк та інші. У їх виступах лунав заклик прийти на вибори і проголосувати проти влади та її посіпак.
На завершення була проголошена Резолюція мітингу, яка була прийнята одноголосно.
Велич свята відчула вся Україна. 

Інф. та фото Волі народу  

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh