Захід приурочений до 70-річчя створення Української Повстанської Армії.
Час: 16 жовтня, вівторок о 12-00. Місце: Національний музей Тараса Шевченка (м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 12).
Про силу волі, яка стала взірцем для сотень тисяч і зробила цих людей символами. Про минуле боротьби та особистого життя командирів УПА Романа Шухевича і Василя Кука, засновника ОУН Євгена Коновальця та лідера визвольного руху Степана Бандери покажуть у фотографіях, архівних документах та спогадах їх сучасників в Національному музеї Тараса Шевченка.

Виставка "Сила волі. Провідники визвольного руху" є розповіддю про долі лідерів на тлі історичної доби, містить чимало світлин та архівних документів, багато з яких представлені вперше. Авторами є історики Центру досліджень визвольного руху та Національного музею-меморіалу "Тюрма на Лонцьког" Володимир В’ятрович, Руслан Забілий, Ігор Дерев’яний, Андрій Шевців та Василь Стефанів, дизайн виконала Ольга Сало.

Участь у відкритті виставки візьмуть ветерани українських національно-визвольних змагань, відомі історики та митці, представники політичних та громадських організацій.

Виставка буде експонуватися в Національному музеї Тараса Шевченка до 23 жовтня 2012 року.

Організатори: Світовий ювілейний комітет з відзначення 70-ї річниці створення УПА, Центр досліджень визвольного руху; Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького»; Центр національного відродження імені С. Бандери; Молодіжний націоналістичний конгрес. 

Українська інформаційна служба

  

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh