alt6 вересня в Києві у Спілці письменників України відбулася презентація наукового історичного дослідження - книги Олексія Шпотя “Про витоки української нації”.
Книга видана за сприяння Благодійного фонду “Україна-Русь” до 21-ї річниці проголошення Незалежності України. За 4 роки діяльності фонду це вже 27-й успішно реалізований проект.        
Автор книги – Олексій Шпоть, родом з Черкащини, є відомим у наукових колах дослідником прадавньої історії України. У виданні, на основі “Велесової книги” як повноцінного історичного джерела, йдеться про події  від середини VII ст. до н.е.  А “Велесова книга” говорить, що Руська земля існує понад 20 тис. років; що ми – це не тільки руси, поляни, древляни, укри, кривичі, дуліби, волиняни, а й орії, коморії, слов’яни, сківи, анти; що не грецька, а українська земля є колискою демократії; що Київ став уперше столицею 625 року до н.е., тобто більш ніж на тисячу років раніше дати його офіційного заснування.

Дослідження торкається, зокрема, й етнічного походження трипільців, відносин русів і хозар та причин нашого безпам’ятства. Значна частина книги присвячена питанням демократії та висвітленню умов, за яких демократія може бути навіть шкідливою.

На презентації виступили: членкор НАНУ Володимир Баран, професор Іван Ющук, директор інституту культорологічних та етнополітичних досліджень МАУП Василь Яременко, професор інституту журналістики КНУ ім.Т.Шевченка Віталій Карпенко, президент БФ “Україна-Русь” Ростислав Новоженець та ін. Всі виступаючі високо оцінили книгу і наголосили на необхідності її розповсюдження в Україні масовим накладом.   

Прес-служба БФ "Україна-Русь"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh