altУ Харкові відзначили ювілей Голови Проводу ОУН і лідера Антибільшовицького Блоку Народів Ярослава Стецька
В Україні продовжують відзначати століття з дня народження Ярослава Стецька(1912-1986) - Голови Проводу ОУН (р), довголітнього лідера Антибільшовицького Блоку Народів.
Тепер цю дату відзначили і в Харкові. 12 лютого 2012 р. в Свято-Дмитрівському катехитично-пастирському центрі з цього приводу пройшла урочиста академія. Перед її початком було відправлено панахиду.

Академію відкрив вступним словом архієпископ Ігор (Ісіченко). Далі доповідь голови Східноукраїнського дослідницького центру «Спадщина» В'ячеслава Труша виголосив керівник Харківського крайового братства апостола Андрія Первозваного Вадим Приходченко. Професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, історик Володимир Сергійчук презентував свої публікації з новітньої історії України та передав книги в подарунок для Харківської єпархіальної бібліотеки. Він також виголосив доповідь - «Соборницькі орієнтири Ярослава Стецька».
З доповіддю «Націоналіст як християнин і революціонер у творах Ярослава Стецька» виступив член Молодіжного націоналістичного конгресу Олексій Слободянюк, а Ольга Різниченко, організатор академії, запропонувала слайд-презентацію «Ярослав Стецько - Президент Антибільшовицького Блоку Народів».


Інф. Український погляд
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh