Тоді загинуло понад 25 тисяч чоловік, більше 19 тисяч стали інвалідами
30 cекунд змінити долю вірменського народу!
 За тридцять секунд землетрус знищив місто Спітак і завдав найсильніших руйнувань містам Ленінакан, Кіровакан ​​і Степанаван, кільком сотням шкіл і дитячих садів, більше 400 поліклінікам і лікарням, 230 промисловим підприємствам, 600 кілометрам автодоріг і 10 кілометрам залізничних шляхів.
Катастрофічний землетрус вивів з ладу близько 40 відсотків промислового потенціалу Республіки Вірменія.
Після землетрусу жодна дитина, що залишився сиротою в результаті страшної катастрофи, не була віддана на усиновлення в чужу сім'ю - всіх сиріт забрали близькі родичі.
Щороку 7 грудня вважається поминальним днем ​​жертв землетрусу у Вірменії. У цей день вірменські храми в усьому світі проводять спеціальні панахиди за загиблими в результаті стихії і руйнування.
За лічені хвилини сліпа стихія природи зруйнувала вірменські міста та інші населені пункти, забрала десятки тисяч життів і залишила сотні тисяч бездомними.

Протягом багатьох років північну частину Вірменії називали "зоною лиха".
Керівництва Національного Конгресу вірмен України висловлює щирі співчуття з приводу тяжкої втрати. Важко передати словами ту біль і печаль, які ми випробували. У наші дні ми вшановуємо пам'ять наших братів і сестер, які загинули в результаті стихійного лиха - землетрусу, і висловлюємо наші співчуття і підтримку всім, хто пережив дні грудня 1988 року, чиє життя спіткала жахлива катастрофа.
Вічна пам'ять загиблим!

Інф.: arm-congress.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh